Ogłoszenia PARAFIALNE na XXII Niedzielę 3 IX 2017

INTENCJE MSZALNE 4- 10 IX 2017r. PONIEDZIAŁEK 8.00 – O bł. Boże dla szkoły z okazji Nowego Roku Szkolnego WTOREK 7.30 – +Julia Kruczała ŚRODA- Msza św. do M.B.Nieustającej Pomocy 18.00 1. O zdrowie i bł. Boże dla Julii w pierwszą rocznicę urodzin CZWARTEK 7.30 – +Stanisław, Zofia i Jan Mitoraj, Gertruda i Dominik Górkiewicz PIĄTEK 18.00 – +Julia Kruczała SOBOTA 18.00 – +Stanisław, Marianna, Antoni i Grażyna Zacny NIEDZIELA 9.00 -+Antoni, Amalia i Józef Matusiak, z rodz. Niedzielów i Michalaków 11.00 – ZA PARAFIAN

INTENCJE MSZALNE 4- 10 IX 2017r.

PONIEDZIAŁEK 8.00 – O bł. Boże dla szkoły z okazji Nowego Roku Szkolnego

WTOREK 7.30 – +Julia Kruczała

ŚRODA- Msza św. do M.B.Nieustającej Pomocy 18.00 1. O zdrowie i bł. Boże dla Julii w pierwszą rocznicę urodzin

CZWARTEK 7.30 – +Stanisław, Zofia i Jan Mitoraj, Gertruda i Dominik Górkiewicz

PIĄTEK 18.00 – +Julia Kruczała

SOBOTA 18.00 – +Stanisław, Marianna, Antoni i Grażyna Zacny

NIEDZIELA 9.00 -+Antoni, Amalia i Józef Matusiak, z rodz. Niedzielów i Michalaków 11.00 – ZA PARAFIAN

Kalendarz Liturgiczny

PN. Rozpoczęcie Roku Szkolnego. Msza św. o 8.00 CZW. wspomnienie Św. Melchiora Grodzieckiego PIĄ. święto Narodzenia N.M.Panny. W tym dniu we wszystkich kościołach odnowienie aktu zawierzenia parafii Niepokalanemu Sercu Maryi. Zapraszam na Mszę św. w czasie której dokonamy tego zawierzenia. Dziś kwesta na wyposażenie wnętrza kościoła i liturgii – rzutnik multimedialny, bieliznę ołtarzową, pozłacanie kielichów i puszek, monstrancji. Kwestę przeprowadzi Rada Duszpasterska. Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła, kwiaty w prezbiterium. Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Malinowej Rozpoczęcie Roku Szkolnego w poniedziałek. Zapraszam na Mszę św. o 9.00 Spotkanie z pielgrzymami do M.B.Królowej Tatr dziś po Mszy św. o 9.00 Są jeszcze miejsca wolne. W sobotę wyjazd o 5.00 Spotkanie dla ministrantów w środę po Mszy św. wieczornej Spotkanie z Domowym Kościołem dziś po Mszy św. o 11.00 Pomoc dla poszkodowanych w wyniku nawałnic można przesłać SMS z hasłem WICHURA pod numer 72052 (koszt 2,46 zł). Caritas w taki sposób organizuje pomoc.