Ogłoszenia PARAFIALNE  na  XXIII Niedzielę   10 IX  2017

INTENCJE MSZALNE 11 – 17 IX 2017r.

PONIEDZIAŁEK 18.00 – +Władysław, Bronisława i Jan Szymańscy
WTOREK 7.30 – +Bronisława i Władysław Szymańscy
ŚRODA 18.00 – +Maria Hojdys
CZWARTEK 7.30 – +Stanisław i Stanisława Kasperek
PIĄTEK 18.00 – +Maria Hojdys
SOBOTA 18.00 – +Maria Hojdys
NIEDZIELA 9.00 -+Julia Kruczała      11.00 – ZA PARAFIAN 3 niedziela – składka na inwestycje w parafii

Kalendarz Liturgiczny:
Rozpoczynamy dziś Tydzień Wychowania. Składka  przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski w Krakowie. ŚR. wspomnienie Św. Jana Chryzostoma, bpa i doktora Kościoła CZW. święto Podwyższenia Krzyża Świętego PIĄ. wspomnienie Najświętszej M.Panny Bolesnej. SOB. wspomnienie Św. męczenników Korneliusza i Cypriana.   Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła, kwiaty w prezbiterium. W  minionym tygodniu zakończono prace przy budowie głównej alejki na cmentarzu. Składka z trzeciej niedzieli (następna niedziela) będzie przeznaczona na wypłacenie tej inwestycji.  Sprzątanie kościoła   polecamy mieszkańcom z ul. Św.Barbary 1-6 Spotkanie dla ministrantów w środę po Mszy św. wieczornej Pomoc dla poszkodowanych w wyniku nawałnic można przesłać SMS z hasłem WICHURA pod numer 72052 (koszt 2,46 zł). Caritas w taki sposób organizuje pomoc. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania  w sobotę po Mszy św. wieczornej.  Wyjazd do Inwałdu na Nabożeństwo  Fatimskie w środę o 17.00  Kto korzysta z transportu zorganizowanego przez parafię trzeba zapisać swój udział na listę w zakrystii. Spotkanie z rodzicami bierzmowanych w niedzielę za tydzień  po Mszy św. o 9.00 Spotkanie z dziećmi odmawiającymi różaniec w niedzielę za tydzień po Mszy św. o 11.00.