Ogłoszenia PARAFIALNE na XXIV Niedzielę 17 IX 2017

INTENCJE MSZALNE 2017r.

PONIEDZIAŁEK 18.00 – +

WTOREK 7.30 – + ŚRODA 18.00 – +

CZWARTEK 7.30 – +

PIĄTEK 18.00 – +

SOBOTA 18.00 – +

NIEDZIELA 9.00 -+ 11.00 – ZA PARAFIAN

Kalendarz Liturgiczny

PN. święto Św. Stanisława Kostki

ŚR. wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegon i towarzyszy

CZW. święto Św. Mateusza Apostoła

SOB. wspomnienie Św. Pio z Pietrelciny

Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła, kwiaty w prezbiterium. Dziękuję za składkę z dzisiejszej niedzieli. Przeznaczona będzie na wypłacenie alejki na cmentarzu i część na utrzymanie Radia Anioł Beskidów (dziś z racji Dnia Środków Społecznego Przekazu powinna być kwesta na ten cel). Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Św.Barbary 20 – 45 Spotkanie dla ministrantów w środę po Mszy św. wieczornej Pomoc dla poszkodowanych w wyniku nawałnic można przesłać SMS z hasłem WICHURA pod numer 72052 (koszt 2,46 zł). Caritas w taki sposób organizuje pomoc. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w sobotę po Mszy św. wieczornej. Spotkanie z rodzicami bierzmowanych dziś po Mszy św. o 9.00 Spotkanie z dziećmi odmawiającymi różaniec dziś po Mszy św. o 11.00 Spotkanie z rodzicami dzieci kl.III w niedzielę za tydzień po Mszy św. o 11.00Ogłoszenia Parafialne