Ogłoszenia PARAFIALNE na XXVI Niedzielę 1 X  2017

INTENCJE MSZALNE 2 -8 X 2017r.

PONIEDZIAŁEK 18.00 – +Józef i Rozalia Adamus z synami

WTOREK 7.30 – +Maria Hojdys

ŚRODA – Msza św. do M.B.Nieustającej  Pomocy  18.00 -1.+ Anna Stanek, 2. O zdrowie i bł.Boże dla Róży Różańcowej z zel. Dorotą Wołoch, 3. +Jan Zacny, rodzice z obu stron i rodzeństwo, 4. O bł.Boże dla Kościelnego z okazji imienin, 5. O zdrowie i dobrą śmierć

CZWARTEK 7.30 – +Maria Hojdys

PIĄTEK 18.00 – +Franciszek Majkut, Stanisława Kasperek, Henryk Seneszyn, Helena Pilch, Józef Matejko, Adam Rajda,  Anna Kuś,  Stanisław Bizoń, Tadeusz Stanek, Julia Kruczała, Maria Hojdys, Anna Piwowarczyk,

SOBOTA 18.00 – +Zmarłe członkinie Róży Różańcowe z zel. Lucyną Lisicką

NIEDZIELA 9.00 –Podziękowanie i prośba o zdrowie i bł.Boże dla członkiń z Róży Różańcowej z zel. Haliną Wesołowską 11.00 – ZA PARAFIAN

 

Kalendarz Liturgiczny

PN. wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów

ŚR.  wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu

CZW. wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej

SOB. wspomnienie NM.Panny Różańcowej W tym tygodniu przypada pierwszy  czwartek, piątek i sobota miesiąca W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i za kapłanów.

W Piątek – koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.30 prowadzą członkinie z grup różańcowych a po Mszy św. spotkanie dla grup Żywego Różańca. Na Mszy św. modlimy się za zmarłych którzy niedawno modlili się razem nami w tym kościele.

W sobotę modlimy się do Niepokalanego Serca Maryi- od godz 17.00 do 18.00 przy wystawionym Najśw. sakramencie.

Ze spowiedzi można skorzystać w czwartek przed Mszą św. i w piątek od godz.16.00 W sobotę  o 15.00  posługa sakramentalna u obłożnie chorych. Proszę zgłosić chorych w zakrystii. W niedzielę za tydzień Dzień Papieski. Z tej okazji kwesta na Fundusz dla uzdolnionej młodzież. Kwestę przeprowadzi młodzież  przygotowujące się do sakr. Bierzmowania. Nabożeństwa różańcowego w tygodniu o 17.30 a w niedzielę po Mszy św. o 11.00 Zapraszam zwłaszcza dzieci. Poświęcenie różańców  dla dzieci kl. III niedzielę za tydzień  po Mszy św. o 11.00 Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła, kwiaty w prezbiterium.   Rodzicom bierzmowanych za pracę w lesie i na  cmentarzu. Sprzątanie kościoła   polecamy mieszkańcom z ul. Dolna 16-30 Spotkanie dla ministrantów w środę po Mszy św. wieczornej a scholi w piątek o 17.00 Spotkanie z rodzicami ministrantów i scholi dziś po Mszy św. o 11.00 Kwesta na rzutnik dziś przed i po Mszy św. 7 października tj. w sobotę  na całej granicy  Polski odbędzie  się nabożeństwo różańcowe w intencji naszej ojczyzny. Kto pragnie  w nim uczestniczyć  należy się zapisać a Andrychowie  w kiosku przy kościele św. Macieja w rynku w godz. 8.00 – 16.00 . Koszt wyjazdu 20 zł. W naszym kościele od godz 16.30 nabożeństwo Różańcowe przy wystawionym Najśw. Sakramencie. Odmówimy wszystkie części różańca w intencji naszej ojczyzny. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania  z  w sobotę po Mszy  Spotkanie z rodzicami ministrantów i scholi w niedzielę za tydzień pom Mszy św. o 11.00