Ogłoszenia PARAFIALNE na XXVII Niedzielę 8 X 2017

INTENCJE MSZALNE 9 -15 X 2017r.

PONIEDZIAŁEK 18.00 – +Za zmarłe członkinie z Róży Różańcowej z zel.Haliną Wesołowską

WTOREK 7.30 – +Zofia i Mieczysław Rusin

ŚRODA 18.00 – +Maria Hojdys

CZWARTEK 7.30 – +Teresa Bogacz

PIĄTEK 18.00 – +Konstanty Walus jego rodzice i teściowie

SOBOTA 18.00 – O bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Róży Różańcowej z zel. Marią Kasperek

NIEDZIELA 9.00 –Podziękowanie za łaski i prośba o bł. Boże dla członkiń Róży Różańcowej z zel. Lucyną Lisicką 11.00 – ZA PARAFIAN. 3 niedziela – składka na inwestycje w parafii

Kalendarz Liturgiczny

PN. wspomnienie Bł.Wincentego Kadłubka

PIĄ. wspomnienie Bł.Honirata Kozmińskiego Dziś Dzień Papieski. Z tej okazji kwesta na Fundusz dla uzdolnionej młodzież. Kwestę przeprowadzi młodzież przygotowująca się do sakr. Bierzmowania.

Nabożeństwa różańcowe w tygodniu o 17.30 a w niedzielę po Mszy św. o 11.00 Zapraszam zwłaszcza dzieci. Poświęcenie różańców dla dzieci kl. III dziś po Mszy św. o 11.00 Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła, kwiaty w prezbiterium. Firmie Borówkowa Dolina za wykoszenie trawnika wokół kościołów. Wszystkim uczestnikom w Nabożeństwie Różaniec Bez Granic Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Dolna -31-43 Spotkanie dla ministrantów w środę po Mszy św. wieczornej a scholi w piątek o 17.00 Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z w sobotę po Mszy Wyjazd do Inwałdu na Nabożeństwo Fatimskie w piątek o 17.00 Można zapisać się w zakrystii na listę wyjazdu. Proboszcz z Witkowic zaprasza do kaplicy leśnej na 15.00 Obmurówki wokół grobowców i wymianę nagrobków należy zgłosić i uzgodnić z proboszczem albo z grabarzem.