Ogłoszenia PARAFIALNE  na  XXVIII Niedzielę   15 X  2017

INTENCJE MSZALNE  16 – 22 X 2017r.

PONIEDZIAŁEK       18.00 – O bł.Boże i zdrowie dla Katechetki Jolanty z okazji Dnia Imienin

WTOREK  18.00 – +Maria Hojdys

ŚRODA 18.00 – O bł.Boże dla członkiń Róży Różańcowej z zel. Barbarą Katańcew

CZWARTEK  18.00 – +Rozalia i Władysław Bogunia

PIĄTEK   18.00 – +Anna Stanek i Marianna Piotrowska

SOBOTA  18.00 – + Za zmarłe członkinie Róży Różańcowej z zel. Wandą Szyc

NIEDZIELA  9.00 –O zdrowie i bł. Boże dla członkiń Róży Różańcowej z Zel. Wandą Szyc 11.00 – ZA PARAFIAN   Dziś Dzień Dziecka Utraconego.

Kalendarz Liturgiczny

PN. wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

WT. wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego

ŚR. święto Św. Łukasza ewangelisty

PIĄ. wspomnienie św. Jana Kantego

SOB. wspomnienie Bł. Jakuba Strzemię

NIEDZ. za tydzień Światowy Dzień Misyjny. Modlimy się za misjonarzy i wspieramy ich materialnie składką ze Mszy św.  Nabożeństwa różańcowe  w tygodniu o 17.30 a w niedzielę po Mszy św. o 11.00  Zapraszam zwłaszcza dzieci.  Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła, kwiaty w prezbiterium.  Za dzisiejszą składkę. Przeznaczona będzie na wypłacenie chodnika na cmentarzu   Sprzątanie kościoła   polecamy mieszkańcom z ul. Berno Spotkanie dla ministrantów w środę po Mszy św. wieczornej a scholi w piątek o 17.00 Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania  z  w sobotę po Mszy  Obmurówki  wokół grobowców  i wymianę nagrobków należy zgłosić i uzgodnić z proboszczem albo z grabarzem.