Ogłoszenia PARAFIALNE  na  XXIX Niedzielę   22 X  2017

INTENCJE MSZALNE  23  – 29 X 2017r.

PONIEDZIAŁEK 18.00 – +Aniela, Andrzej, Antonina i Marian Kania

WTOREK 18.00 – +Karol i Józef Wandor z rodzicami, Franciszek; Stanisław i Wanda Zmilczak  i z rodz. Wandorów

ŚRODA 18.00 – +Maria Hojdys

CZWARTEK 18.00 – +Stanisław Pilch

PIĄTEK 18.00 – +Franciszek i Franciszka Kajor, Piotr Saferna z rodzicami

SOBOTA – święto Patronów św. App. Szymona i Judy Tadeusza  9.00 – Anna Piwowarczyk 17.00 – BIERZMOWANIE

NIEDZIELA 9.00 -+Anna  Piwowarczyk 11.00 – ZA PARAFIAN

Kalendarz Liturgiczny

Dziś  Światowy Dzień Misyjny. Modlimy się za misjonarzy i wspieramy ich materialnie składką ze Mszy św. SOB. święto św. App. Szymona i Judy Tadeusza. W naszej parafii  dzień odpustu. Msze św. o 9.00 i 17.00  Na Mszy wieczornej  ks. Bp Piotr Greger udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania. Nabożeństwa różańcowe  w tygodniu o 17.30 a w niedzielę po Mszy św. o 11.00  Zapraszam zwłaszcza dzieci.  Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła, kwiaty w prezbiterium.  Za dzisiejszą składkę. Przeznaczona będzie na wypłacenie chodnika na cmentarzu.

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Pogodnej. Sprzątanie w piątek o 9.00   Rodzice młodzieży bierzmowanej  do sprzątania  przybędą w piątek o 15.00 Spotkanie dla ministrantów w środę po Mszy św. wieczornej a scholi w piątek o 17.00 Triduum dla kandydatów do bierzmowania w środę, czwartek i piątek  na Mszy św. o 18.00  Spowiedź z tej okazji w piątek o 16.00 Bierzmowanie w sobotę  o 17.00 Obmurówki  wokół grobowców  i wymianę nagrobków należy zgłosić i uzgodnić z proboszczem albo z grabarzem. Na wypominki jednorazowe i całoroczne  można składać w zakrystii. Kwesta na cmentarny chodnik w Dniu Wszystkich Świętych i w Dzień Zmarłych.