Ogłoszenia PARAFIALNE  na  XXXII Niedzielę 12 XI  2017

18.00 – O bł. Boże i zdrowie dla członków Chóru, Scholi i Orkiestry Dętej

9.00 -+Anna Piwowarczyk

3 niedziela – składka na inwestycje w parafii

Dziś przypada dzień solidarności z Kościołem prześladowanym.

Wspomnienie Świętych Benedykta, Jana, Mateusza i Krystyna pierwszych  męczenników Polski.

PIĄ. wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej.  W tym dniu oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu  z racji trzeciego piątku miesiąca.

SOB. wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy. Jest to dzień  imienin Księdza Biskupa Romana Pindla

Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła, kwiaty w prezbiterium. Sprzątanie kościoła   polecamy mieszkańcom z ul.Wspólna Spotkanie z redakcją naszej gazety Dzwon Nidecki w niedzielę za tydzień po Mszy św. o 11.00 Zapraszam także Przewodniczących Rejonów, Rade Duszpasterską, Ekonomiczną.

Dziś  o godz. 16.00 w szkole odbędzie się wieczornica patriotyczna i śpiew pieśni patriotycznych. Zaprasza Grono Pedagogiczne i Dyrekcja.

Dziękuję za podpisy na listę obrony życia dzieci nienarodzonych.

Spotkanie dla ministrantów w środę po Mszy św. wieczornej a scholi w piątek o 17.00

W piątek wyjazd  młodzieży bierzmowanej do Częstochowy dlatego Msza św. będzie o 7.30

W Dniu Wszystkich Świętych na cmentarzu na kweście zebrano  4794 zł w zeszłym roku na ten cel zebrano 4170zł.  Koszt chodnika 30 tyś. Brakuje ponad 20 tyś. Trzecie niedziele miesiąca i najbliższa kolęda będzie przeznaczona na pokrycie tej inwestycji.

Na wypominki całoroczne  można składać w zakrystii

Dzieci  z podstawówki mogą się zapisywać do Żywego Różańca  u pani katechetki lub w zakrystii.

Przypominam  o  opłacie za  wywóz śmieci z cmentarza. Z okazji Wszystkich Świętych z cmentarza wywieziono już trzy kontenery. Za jeden kontener płacimy 680 zł.