Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę Adwentu 3 XII 2017

Na Msze św. roratnie zapraszam dzieci z lampionami.

PN. wspomnienie św. Barbary patronki górników

ŚR. wspomnienie św. Mikołaja bpa

CZW. wspomnienie św. Ambrożego bpa i doktora Kościoła. Pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się za kapłanów.

PIĄ. Niepokalane Poczęcie N.M.Panny. Msze św. o 9.00 i 18.00

Na Mszy św. wieczornej poświęcenie medalików dla dzieci kl.III w tym dniu nie obowiązuje post.

NIEDZ. za tydzień na Mszy św. o 11.00 kandydaci na ministrantów i do scholi zostaną przyjęci do służby liturgicznej ołtarza.

Dzisiejsza składka przeznaczona na potrzeby diecezji. Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła, produkty żywnościowe dla naszych rodaków na Ukrainie. Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Św.Jana Pawła II 1-15. Spotkanie dla ministrantów w środę o 17.30 a scholi w piątek o 16.30

Spotkanie z Domowym Kościołem dziś po Mszy św. o 11.00. Kwesta na rzutnik multimedialny dziś przed i po Mszach św.

Spotkanie z rodzicami kandydatów na ministrantów i scholi dziś po Mszy św. o 11.00. Świece CARITAS na stół wigilijny można nabyć w zakrystii.

4- 10 XII 2017r.

PONIEDZIAŁEK 18.00 – +Anna Piwowarczyk

WTOREK 7.00 – +Anna Piwowarczyk

ŚRODA- Msza św. wspólna do M.B.Nieustającej Pomocy 18.00- +Anna, Aleksander i Ryszard Michalak, Rozalia Olbrzymek