Ogłoszenia PARAFIALNE na Niedzielę św. Rodziny 31 XII 2017

INTENCJE MSZALNE 1 -7 I 2018r.

PONIEDZIAŁEK Nowy Rok 9.00 – +Antoni i Aniela Matusiak, Karol Wandor 11.00 – ZA PARAFIAN WTOREK 7.30 – +Henryk Seneszyn ŚRODA Msza św. do M.B.Nieustającej Pomocy 7.30 – +1+ Stefan Kajta 2+ Helena, Franciszek i Marian Pilch 3 O bł. Boże dla Kazimiery i Antoniego w 35 rocznicę śl. Kościelnego Arkadiusza w 33 rocznicę urodzin CZWARTEK 7.30 – +Józefa Ćwiertnia PIĄTEK 18.00 – + Henryk Seneszyn, Helena Pilch, Józef Matejko, Adam Rajda, Anna Kuś, Stanisław Bizoń, Tadeusz Stanek, Julia Kruczała, Maria Hojdys , Anna Piwowarczyk, Marianna Urbaniec, Józefa Ćwiertnia SOBOTA – Trzech Króli 9.00 – +Józefa Ćwiertnia 11.00- ZA PARAFIAN NIEDZIELA 9.00 -+Stanisław Bizoń 11.00 – ZA PARAFIAN

Kalendarz Liturgiczny

PN. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. o 9.00 i 11.00 WT. Wspomnienie Św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu SOB. Uroczystość Objawienia Pańskiego. Orszak Trzech Króli po Mszy św. o 11.00 Przejdziemy do szkoły na przedstawienie jasełek. Składka z tego dnia przeznaczona na misje. Modlimy się w intencji naszego pasterza w rocznicę jego święceń biskupich W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i za kapłanów W Piątek – koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.30 prowadzą członkinie z grup różańcowych a po Mszy św. spotkanie dla grup Żywego Różańca- Opłatek. W sobotę modlimy się do Niepokalanego Serca Maryi- przy wystawionym Najśw. Sakramencie po Mszy św. o godz 9.00 do 10.30. Ze spowiedzi można skorzystać w czwartek przed Mszą św. i w piątek od godz.16.00 W sobotę o 15.00 posługa sakramentalna u obłożnie chorych. Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła, Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Św.Jana Pawła II 66 – 86 Msze św. w czasie kolędy o 7.30. Serdecznie zapraszam mieszkańców rejonu gdzie będzie kolęda na Mszę św. Kolęda w tygodniu- 2 – 5. I.2018 WT.Bloki ( od 15.00) ŚR.Nidek Dolny Górka CZW.Berno Małe PIĄ.Buk Kolęda w następnym tygodniu 8 – 13. I.2018 PN. Nidek Dolny WT. Berno Duże ŚR. Podlas CZW. Nidek Górny (prawa strona) PIĄ. Biała Droga