Ogłoszenia PARAFIALNE na IV Niedzielę Zwykłą 28 I 2018

INTENCJE MSZALNE 29 I – 4 II 2018r.

PONIEDZIAŁEK 18.00 – + Józefa Ćwiertnia

WTOREK 7.30 – +Stanisław Bizoń

ŚRODA 18.00 – +Józefa Ćwiertnia

CZWARTEK 7.30 – +Stanisław Bizoń

PIĄTEK- M.B. Gromnicznej 9.00 – +Michalina i Antoni Siwek i rodzice 18.00 – + Józef Matejko, Adam Rajda, Anna Kuś, Stanisław Bizoń, Tadeusz Stanek, Julia Kruczała, Maria Hojdys ,Anna Piwowarczyk, Marianna Urbaniec, Józefa Ćwiertnia, Mieczysław Zacny, Jan Mejza, Ryszard Jakubowski

SOBOTA 18.00 – +Stanisław Siwek

NIEDZIELA 9.00 -+ Z rodziny Szypułów i Kutajów 11.00 – ZA PARAFIAN

Kalendarz Liturgiczny

Środa wspomnienie Św. Jana Bosco

Piątek święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. o 9.00 i 18.00 składka na klasztory kontemplacyjna. W tym dniu nie obowiązuje post. Gromnice można nabyć w zakrystii.

Sobota wspomnienie Św. Błażeja.

Niedziela za tydzień składka na potrzeby diecezji W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i za kapłanów W Piątek – koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.30 prowadzą członkinie z grup różańcowych a po Mszy św. spotkanie dla grup Żywego Różańca. Na Mszy św. modlimy się za zmarłych którzy niedawno modlili się razem nami w tym kościele. W sobotę modlimy się do Niepokalanego Serca Maryi- od godz 17.00 do 18.00 przy wystawionym Najświętszym sakramencie. Ze spowiedzi można skorzystać w czwartek przed Mszą św. i w piątek od godz.16.00

W sobotę o 15.00 posługa sakramentalna u obłożnie chorych. Proszę zgłosić chorych w zakrystii.

W poniedziałek na 17.00 potrzebuję 6 mężczyzn do wyniesienia płyt OSB na strych kościoła. Oaza Rodzin w niedzielę za tydzień po Mszy św. o 11.00 Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła, Kwiaty przy ołtarzu, Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Podlas 10 -21 i ul.Ogrodowa.