Ogłoszenia PARAFIALNE na V Niedzielę Zwykłą 4 II 2018

INTENCJE MSZALNE 5 – 11 II 2018r.

PONIEDZIAŁEK 18.00 – +Józef, Aniela Niedziela z rodz. Niedzielów i Matusiaków

WTOREK 7.30 – +Mieczysław Zacny

ŚRODA – Msza św. do M.B.Nieustającej Pomocy 18.00 -1 +Maksymilian Kocemba 2 +Jan, Stanisława, Stanisław i Danuta Wandor

CZWARTEK 7.30 – +Mieczysław Zacny

PIĄTEK 18.00 – +Józef Matejko i rodzice z obu stron

SOBOTA 18.00 – +Mieczysław Zacny

NIEDZIELA 9.00 -+Dorota i Franciszek Wróbel i rodzice z obu stron 11.00 – ZA PARAFIAN

Kalendarz Liturgiczny

Poniedziałek – wspomnienie Św. Agaty

Wtorek – wspomnienie Św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

Sobota – wspomnienie Św. Scholastyki

Niedziela za tydzień rozpoczynamy nabożeństwo Czterdziestogodzinne na rozpoczęcie Wielkiego Postu Oaza Rodzin dziś po Mszy św. o 11.00 W niedzielę za tydzień Światowy Dzień Chorych. Na Mszy św. o 9.00 udzielę Sakramentu Namaszczenia Chorych. Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła, Kwiaty przy ołtarzu, uporządkowanie dekoracji bożonarodzeniowej.

Panom za wyciągnięcie 50m2 płyty OSB na strych kościoła, za przewiezienie krzyża misyjnego i cmentarnego do stolarza w Witkowicach. Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Św. Judy Tadeusza 1-15 Dziś kwesta na rzutnik multimedialny.