Ogłoszenia PARAFIALNE na I Niedzielę Wielkiego Postu 18 II 2018

INTENCJE MSZALNE 19 – 24 II 2018r.

PONIEDZIAŁEK 18.00 – +Mieczysław Zacny

WTOREK 7.30 – +Jan Mejza

ŚRODA 18.00 – +Julia Kruczała

CZWARTEK 7.30 – +Mieczysław Zacny

PIĄTEK 18.00 – +Jan Mejza

SOBOTA 18.00 – +Władysław Żurek

NIEDZIELA 9.00 -+Władysław Kocemba (5 rocznica śmierci) 11.00 – ZA PARAFIAN

Kalendarz Liturgiczny

CZWARTEK święto Katedry Św. Piotra apostoła

NIEDZIELA za tydzień modlitwą i ofiarą do puszek wspieramy dzieci Afryki. Piątek Droga Krzyżowa o 17.30 serdecznie zapraszam Gorzkie Żale dziś po Mszy św. o 11.00 Na tym nabożeństwie można złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Bożego Od dziś do soboty będzie trwał tydzień modlitw o trzeźwość narodu. Jest to czas przebłagania za pijaństwo i inne grzechy. Przy bocznym ołtarzu będzie wystawiona księga trzeźwości gdzie można zapisać swoje postanowienie Dziś rozpoczynamy nabożeństwo Czterdziestogodzinne na rozpoczęcie Wielkiego Postu. Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła.

Dzisiejszą składkę z trzeciej niedzieli. Wypłaciliśmy inwestycję -chodnik na cmentarzu. Obecnie gromadzimy ofiary na ocieplenie ścian na zapleczu kościoła. Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Św. Szymona.