Ogłoszenia PARAFIALNE na II Niedzielę Wielkiego Postu 25 II 2018

INTENCJE MSZALNE 26 II – 4 III 2018r.

PONIEDZIAŁEK 18.00 – +Mieczysław Zacny

WTOREK 7.30 – +Jan Mejza

ŚRODA 18.00 – +Alozy, Marianna i Stefan Dobosz, Stefani Franciszka Piecha, Mikołąj Prosorowicz

CZWARTEK 7.30 – +Jan Mejza

PIĄTEK 18.00 – + Anna Kuś, Stanisław Bizoń, Tadeusz Stanek, Julia Kruczała, Maria Hojdys, Anna Piwowarczyk, Marianna Urbaniec, Józefa Ćwiertnia, Mieczysław Zacny, Jan Mejza, Ryszard Jakubowski, Władysław Kasperek

SOBOTA 18.00 – +Albin i Helena Zacny z rodz. Zacnych i Wróblów

NIEDZIELA 9.00 -+Maksymilian i Maria Zacny 11.00 – ZA PARAFIAN

Kalendarz Liturgiczny

Niedziela za tydzień składka na potrzeby diecezji W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i za kapłanów.

W Piątek – koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.30 prowadzą członkinie z grup różańcowych a po Mszy św. spotkanie dla grup Żywego Różańca. Na Mszy św. modlimy się za zmarłych którzy niedawno modlili się razem nami w tym kościele. W sobotę modlimy się do Niepokalanego Serca Maryi- od godz 17.00 do 18.00 przy wystawionym Najświętszym sakramencie.

Ze spowiedzi można skorzystać w czwartek przed Mszą św. i w piątek od godz.16.00

W sobotę o 15.00 posługa sakramentalna u obłożnie chorych. Proszę zgłosić chorych w zakrystii. Dziś modlitwą i ofiarą do puszek wspieramy dzieci Afryki.

Piątek Droga Krzyżowa o 17.30 serdecznie zapraszam Gorzkie Żale dziś po Mszy św. o 11.00 Na tym nabożeństwie można złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Bożego Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła. Założony został rzutnik multimedialny. Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Widokowa i Spacerowa

Zapraszam na VI Pielgrzymkę Pieszą z Bielska B. do Łagiewnik od 30 kwietnia do 3 maja 2018r. Zapisy w par. św. Macieja w Andrychowie do 8 kwietnia 2018r. Wpisowe 50 zł z dzieci do lat 10 gratis.