Ogłoszenia PARAFIALNE na IV Niedzielę Wielkiego Postu 11 III 2018

INTENCJE MSZALNE 12 – 18 III 2018r.

PONIEDZIAŁEK 18.00 – +Konstanty Walus z rodzicami, Dorota i Franciszek Wróbel

WTOREK 7.30 – +Mieczysław Zacny

ŚRODA 18.00 – +Ryszard Jakubowski

CZWARTEK 7.30 – +Jan Mejza

PIĄTEK 18.00 – +Ryszard Jakubowski

SOBOTA 18.00 – +Mieczysław Zacny

NIEDZIELA 9.00 -+Franciszek i Janina Kasperek 11.00 – ZA PARAFIAN 3 niedziela – składka na inwestycje w parafii.

Kalendarz Liturgiczny

Za tydzień rozpoczynamy misje parafialne. Program misji jest w naszej gazecie parafialnej. Wychodząc z kościoła można nabyć u ministrantów. Misje będzie prowadził ks. Adamski Adam ze zgromadzenia księży Filipinów z Gostynia. Dziś składka na potrzeby diecezji. Piątek Droga Krzyżowa o 17.30 serdecznie zapraszam Gorzkie Żale dziś po Mszy św. o 11.00 Na tym nabożeństwie można złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Bożego Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła.

Kwesta na rzutnik multimedialny dziś po Mszach św. Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Słoneczna 1-20 Zapraszam na VI Pielgrzymkę Pieszą z Bielska B. do Łagiewnik od 30 kwietnia do 3 maja 2018r. Zapisy w par. św. Macieja w Andrychowie do 8 kwietnia 2018r. Wpisowe 50 zł z dzieci do lat 10 gratis. Spotkanie z dziećmi odmawiającymi Różaniec w niedzielę za tydzień po Mszy św. o 11.00 Z okazji Stulecia Niepodległości każdego miesiąca 11 dnia nowenna jako dziękczynienie za naszą ojczyznę. Dziś po Mszy św. o 9.00 wspólne modlitwy za naszą ojczyznę. Kolejna pielgrzymka parafialna organizowana do Kodnia do sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej w dniach 14-16 IX 2018r. Zapisy w zakrystii. Spotkanie z Radą Duszpasterską, Gospodarczą, Przewodniczącymi Rejonów i przedstawicielami OSP Nidek w niedzielę za tydzień Po Gorzkich Żalach.