Ogłoszenia PARAFIALNE na Niedzielę Wielkanocną 1 IV 2018

INTENCJE MSZALNE 2 – 8 IV 2018r.

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 9.00 – +Władysław,, Stanisław i Kazimiera Kasperek 18.00 – +Rozalia i Józef Kajta, Anna i Albin Wandor

WTOREK 7.30 – +Władysław Kasperek

ŚRODA 18.00 – Msza św. do M.B.Nieustającej Pomocy

CZWARTEK 7.30 – +Mieczysław Zacny

PIĄTEK 18.00 – + Stanisław Bizoń, Tadeusz Stanek, Julia Kruczała, Maria Hojdys, Anna Piwowarczyk, Marianna Urbaniec, Józefa Ćwiertnia, Mieczysław Zacny, Jan Mejza, Ryszard Jakubowski, Władysław Kasperek

SOBOTA 18.00 – +Jan Mejza

NIEDZIELA 9.00 -+Ryszard Jakubowski 11.00 – ZA PARAFIAN

Kalendarz Liturgiczny

Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. o 9.00 i 11.00 jest to 13 rocznica śmierci św. Jana Pawła II

Piątek nie obowiązuje post ze względu na Oktawę Wielkanocną W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i za kapłanów.

W Piątek – koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.30 prowadzą członkinie z grup różańcowych a po Mszy św. spotkanie dla grup Żywego Różańca. Na Mszy św. modlimy się za zmarłych którzy niedawno modlili się razem nami w tym kościele. W sobotę modlimy się do Niepokalanego Serca Maryi- od godz 17.00 do 18.00 przy wystawionym Najświętszym sakramencie. Ze spowiedzi można skorzystać w czwartek przed Mszą św. i w piątek od godz.16.00 W sobotę po Mszy św. posługa sakramentalna u obłożnie chorych. Proszę zgłosić chorych w zakrystii. Niedziela za tydzień niedziela Miłosierdzia Bożego. Na Mszy św. o 11.00 poświecenie obrazu Miłosierdzia Bożego. Będzie obecny artysta malarz z Bielska B. Boba Bogusław ofiarodawca obrazu. Dziś kwesta na rzutnik multimedialny . Dziękuję za sprzątanie kościoła ofiarę od sprzątających. Za kwiaty do Grobu Bożego od Państwa Tomiczków. Ofiary zbierane na Gorzkich Żalach przeznaczone będą na rzutnik multimedialny. Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Lipowa 1-12 Zapraszam na VI Pielgrzymkę Pieszą z Bielska B. do Łagiewnik od 30 kwietnia do 3 maja 2018r. Zapisy w par. św. Macieja w Andrychowie do 8 kwietnia 2018r. Wpisowe 50 zł z dzieci do lat 10 gratis. Pielgrzymka parafialna organizowana do Kodnia do sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej w dniach 14-16 IX 2018r. Zapisy w zakrystii.