Ogłoszenia PARAFIALNE na Niedzielę Miłosierdzia Bożego 8 IV 2018

INTENCJE MSZALNE 9 – 15 IV 2018r.

PONIEDZIAŁEK 18.00 – +Rozalia i Józef Mendyk z synem Józefem, Maria i Antoni Kasperek, Zofia Cieszyńska

WTOREK 7.30 – +Zofia Żmuda i rodzice z obu stron

ŚRODA 18.00 – +Władysław Kasperek

CZWARTEK 7.30 – +Jan Mejza

PIĄTEK 18.00 – +Marianna i Józef Piotrowscy, Aniela i Józef Drąg 18.30 – +Dominika Konopczak

SOBOTA 17.00 – O zdrowie i bł.Boże dla Zuzi i dzieci z naszej parafii 18.00 –Podziękowanie za łaski i prośba o opiekę M.Bożej na Dalsze lata dla całej rodziny w rocznicę ślubu

NIEDZIELA 9.00 -+Jan Miodoński 11.00 – ZA PARAFIAN 3 niedziela – składka na inwestycje w parafii

Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Na Mszy św. o 11.00 poświecenie obrazu Miłosierdzia Bożego. Będzie obecny artysta malarz z Bielska B. Boba Bogusław ofiarodawca obrazu.

Poniedziałek – Uroczystość Zwiastowania N.M.Panny Dziękuję za sprzątanie kościoła ofiarę od sprzątających.

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Lipowa 13-32 Pielgrzymka parafialna organizowana do Kodnia do sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej w dniach 14-16 IX 2018r. Zapisy w zakrystii.

W piątek 11 IV 2018 r nowenna na 100-lecie Niepodległości Polski. Po Mszy św. wypominki żołnierzy I Wojny Światowej Spotkanie z rodzicami i dziećmi kl. III w niedziele za tydzień po Mszy św. o 11.00 Mamy projekt witraża św. Cecylii. Będzie to kolejna inwestycja w naszym kościele. Dzieci biorące udział w konkursie palm mogą zabrać w zakrystii zaproszenia- bilety na wyjazd „Ciuchcią” do mini ZOO w Inwałdzie.