Ogłoszenia PARAFIALNE na 3 Niedzielę Wielkanocną 15 IV 2018

INTENCJE MSZALNE 16 – 22 IV 2018r.

PONIEDZIAŁEK 18.00 – +Mieczysław Zacny

WTOREK 7.30 – +Władysław Kasperek

ŚRODA 18.00 – +Czesława, Józef, Kazimierz i Marek Szymański

CZWARTEK 7.30 – +Julia Kruczała

PIĄTEK 18.00 – +Jan, Maria i Józef Matejko

SOBOTA 18.00 – +Władysław i Stenia Saferna

NIEDZIELA 9.00 -+Stanisław i Franciszka Komendera i rodzice z obu stron 11.00 – ZA PARAFIAN

Kalendarz Liturgiczny

Piątek modlimy się do Miłosierdzia Bożego z racji trzeciego piątku miesiąca. Przed Mszą św. koronka do Miłosierdzia Bożego.

Niedziela za tydzień rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. Dziękuję za sprzątanie kościoła ofiarę od sprzątających. Także za składkę z dzisiejszej trzeciej niedzieli. Będzie przeznaczona na ocieplenie zaplecza kościoła. Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Lipowa 33 -48.

Pielgrzymka parafialna organizowana do Kodnia do sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej w dniach 14-16 IX 2018r. Zapisy w zakrystii.

Spotkanie z rodzicami i dziećmi kl. III dziś po Mszy św. o 11.00 Dzieci biorące udział w konkursie palm mogą zabrać w zakrystii zaproszenia- bilety na wyjazd „Ciuchcią” do mini ZOO w Inwałdzie. Kwesta dla zorganizowania kuchni dla pielgrzymów do Miłosierdzia Bożego do Łagiewnik w niedzielę za tydzień przed Mszami św. Pragnę zaznaczyć że z tej okazji odwołuję kwestę majową na rzutnik multimedialny.