Ogłoszenia PARAFIALNE na 4 niedzielę wielkanocną 22 IV 2018

INTENCJE MSZALNE 23 – 29 IV 2018r.

PONIEDZIAŁEK 18.00 – +Marzena Żydek, z rodz. Żydków i Wróblów

WTOREK 7.30 – +Ryszard Jakubowski

ŚRODA 18.00 – +Józef, Franciszka, Jadwiga i Władysław Ćwiertnia, z rodz. Wróblów i Kasperków

CZWARTEK 7.30 – +Anna Piwowarczyk

PIĄTEK 18.00 – +Józef, Aniela Niedziela, z rodz. Niedzielów i Matusiaków

SOBOTA 18.00 – +Waleria, Ludwik i Michał Wandor z rodz. Wandorów

NIEDZIELA 9.00 -+Władysław Niedziela 11.00 – ZA PARAFIAN

Kalendarz Liturgiczny

Dziś rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. Składka na potrzeby diecezji PN. Uroczystość św. Wojciecha- patrona Polski ŚR. święto Św. Marka ewangelisty

Niedziela za tydzień Dzień męczeństwa duchowieństwa polskiego w czasie II wojny światowej. Dziękuję za sprzątanie kościoła ofiarę od sprzątających. Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Malinowa i św. Barbary 1- 19 Pielgrzymka parafialna organizowana do Kodnia do sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej w dniach 14-16 IX 2018r.

Zapisy w zakrystii. Spotkanie z rodzicami i dziećmi kl. III dziś po Mszy św. o 11.00 Dzieci biorące udział w konkursie palm mogą zabrać w zakrystii zaproszenia- bilety na wyjazd „Ciuchcią” do mini ZOO w Inwałdzie. Dziś ostatni termin odbioru zaproszeń. Kwesta dla zorganizowania kuchni dla pielgrzymów do Miłosierdzia Bożego do Łagiewnik dziś przed Mszami św. Pragnę zaznaczyć że z tej okazji odwołuję kwestę majową na rzutnik multimedialny.

Sadzenie lasu w poniedziałek i sobotę od godz.9.00 zapraszam mężczyzn. Proszę zabrać łopaty sztychówki.