Ogłoszenia PARAFIALNE  na  5 niedzielę wielkanocną 29 IV 2018

18.00+Anna Piwowarczyk

ŚRODA- Msza św. wspólna do M.B.Nieustającej Pomocy

18.00 – +Zofia, Stanisław Tomczyk, Wiktoria Piskorz, Anna i Albin

Wandor, Rozalia córka, dziadkowie z obu stron

CZWARTEK- Królowej Polski

9.00 – +Ryszard Jakubowski

11.00- +Władysław  Niedziela

18.00 – +Tadeusz Stanek, Julia Kruczała, Maria Hojdys, Anna Piwowarczyk, Marianna Urbaniec, Józefa Ćwiertnia, Mieczysław Zacny, Jan Mejza,  Ryszard Jakubowski, Władysław Kasperek,  Władysław Niedziela, Zofia Siwek,

16.30-  O bł.Boże dla strażaków i ich rodzin

18.00 – +Albin i Helena Zacny. Z rodz. Zacnych i Wróblów

9.00 -+Ryszard Jakubowski

1. z Hałcnowa wyrusza diecezjalna piesza pielgrzymka do sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Do Naszej parafii powinni dojść na 18.30 Po wspólnych modlitwach i kolacji zabieramy pielgrzymów do naszych domów na nocleg.
  2. Wspomnienie św. Józefa robotnika. Msze św. o 7.00 i 18.00 Na Mszy św. porannej poświęcenie witraża św. Siostry Faustyny.

ŚR. wspomnienie Św. Atanazego bpa i doktora Kościoła

CZW. uroczystość N.M.Panny Królowej. Msze św o 9.00 i 11.00 Na tę uroczystość wywieśmy flagę biało-czerwoną na naszych domach.

PIĄ. wspomnienie św. Floriana. W tym dniu nie obowiązuje post.

NIEDZ. za tydzień składka na potrzeby diecezji.

W tym tygodniu przypada pierwszy  czwartek, piątek i sobota miesiąca

W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i za kapłanów

W Piątek – koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.30 prowadzą członkinie z grup różańcowych a po Mszy św. spotkanie dla grup Żywego Różańca. Na Mszy św. modlimy się za zmarłych którzy niedawno modlili się razem nami w tym kościele.

W sobotę modlimy się do Niepokalanego Serca Maryi- od godz 17.00 do 18.00 przy wystawionym Najśw. sakramencie.

Ze spowiedzi można skorzystać w czwartek przed Mszą św. i w piątek od godz.16.00

W sobotę po Mszy św. posługa sakramentalna u obłożnie chorych.

Proszę zgłosić chorych w zakrystii.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty dekorujące ołtarz. Firmie Borówkowa Dolina za wykoszenie posesji wokół kościołów.  Ofiary złożone w kweście  i produkty żywnościowe na zorganizowanie  przyjęcia pielgrzymów do Łagiewnik.

Sprzątanie kościoła   polecamy mieszkańcom z ul. Malinowa i św. Barbary  20 -32

Nabożeństwa Majowe w tygodniu o 17.30

Pielgrzymka parafialna  organizowana do Kodnia do sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej w dniach 14-16 IX 2018r.  Zapisy w zakrystii.

Spotkanie z rodzicami i dziećmi kl. III  dziś po Mszy św. o 11.00