Ogłoszenia PARAFIALNE na uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 13 V 2018

INTENCJE MSZALNE 14 – 20 V 2018r.

PONIEDZIAŁEK 18.00 – + Władysław Niedziela

WTOREK 18.00 – +Aniela i Antoni Matusiak, Karol Wandor, Franciszek, Stanisław i Wanda Zmilczak

ŚRODA 18.00 – +Ryszard Jakubowski

CZWARTEK 18.00 – +Jan Mejza

PIĄTEK 18.00 – +Zofia, Władysław i Mirosław Piotrowscy

SOBOTA 18.00 – +Anastazja Szemik i rodzice z obu stron

NIEDZIELA 9.00 -+Stanisław Drabczyk i rodzice z obu stron Halina Mydlarz 11.00 – ZA PARAFIAN- o bł. Boże dla dzieci kl.III i ich rodziców 3 niedziela – składka na inwestycje w parafii

Kalendarz Liturgiczny

Poniedziałek: święto Św. Macieja apostoła ŚR. święto Św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski

Piątek: modlimy się do Bożego Miłosierdzia z racji III piątku miesiąca

Niedziela za tydzień uroczystość Zesłania Ducha Św. Składka przeznaczona na ocieplenie zaplecza kościoła. Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty dekorujące ołtarz. Firmie Borówkowa Dolina za wykoszenie posesji wokół kościołów i cmentarza. Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Dolna 16 -30 Nabożeństwa Majowe w tygodniu o 17.30 Dzisiaj w kaplicy leśnej o 15.00 Zaprasza ks. Proboszcz z Witkowic.

Pielgrzymka parafialna organizowana do Kodnia do sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej w dniach 14-16 IX 2018r. Zapisy w zakrystii.

Spotkanie z dziećmi kl. III codziennie w tygodniu po Mszy św. wieczornej. Msza św. dla dzieci pierwszokomunijnych w niedzielę za tydzień o 11.00 Spowiedź dla tych dzieci w sobotę o 15.00 Spotkanie z rodzicami i dziećmi kl. IV z okazji rocznicy I Kom. Św. dziś po Mszy św. o 9.00 Wyjazd do Mini ZOO do Inwałdu dziś o 13.00.