Ogłoszenia PARAFIALNE na uroczystość Zesłania Ducha Św. 20 V 2018

INTENCJE MSZALNE 21 -27 V 2018r.

PONIEDZIAŁEK 18.00 – ZA PARAFIN

WTOREK 18.00 – +Kazimierz

ŚRODA 18.00 – +Zofia Siwek

CZWARTEK 18.00 – +Władysław Niedziela

PIĄTEK 18.00 – +Jan i Henryka Goc

SOBOTA 18.00 – +Władysław Niedziela

NIEDZIELA 9.00 -+ZA PARAFIAN 11.00 – Za dzieci kl.IV i ich rodziców

Kalendarz Liturgiczny

Poniedziałek: N.M.Panny Matki Kościoła

Czwartek: święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana jest to dzień modlitw za Kościół w Chnach

Sobota: wspomnienie Św. Filipa Nereusza. Jest to Dzień Matki. Zapraszam na Mszę św.

Niedziela za tydzień Uroczystość Trójcy Świętej. Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty dekorujące ołtarz. Firmie Borówkowa Dolina za wykoszenie cmentarza. Dziękuję organiście, p.katechetce i p.Barbarze za pomoc w wyjeździe z dziećmi do mini ZOO.

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Dolna 31 -43.

Nabożeństwa Majowe w tygodniu o 17.30 Dzisiaj o 15.00

Pielgrzymka parafialna organizowana do Kodnia do sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej w dniach 14-16 IX 2018r. Zapisy w zakrystii. Spotkanie z dziećmi kl. IV codziennie w tygodniu po Mszy św. wieczornej. Spowiedź dla tych dzieci w sobotę o 16.30

Boże Ciało w czwartek (31 maja 2018).Msza św o 9.00 Po Mszy św. procesja do 4 ołtarzy Ołtarze na Uroczystość Bożego Ciała przygotowują następujące rejony: I ołtarz (koło P. Bogunia)-Aleja II ołtarz (przed drewnianym kościołem)- Buk III ołtarz (centrum)-Biała Droga I V ołtarz (przed szkołą) – Bloki Zapraszam jak co roku- Strażaków, Górników, Orkiestrę, Żywy Różaniec Dorosłych i Dzieci, Dzieci do sypania kwiatów, chłopców do dzwoneczków, Dzieci Pierwszokomunijne i Rocznicowe w strojach, Młodzież z feretronami, Służbę Liturgiczną. Strażaków prosimy o dopilnowanie porządku bezpieczeństwa na drodze w czasie trwania procesji.