Ogłoszenia PARAFIALNE na uroczystość Trójcy Najświętszej 27 V 2018

INTENCJE MSZALNE 28 V -3 VI 2018r.

PONIEDZIAŁEK 18.00 – +Józef Adamus i rodzice z obu stron

WTOREK 18.00 – +Eugeniusz Habdas

ŚRODA 18.00 – +Józef i Aniela Niedziela, Rozalia i Bolesław Michalak Z rodz. Niedzielów i Matusiaków

CZWARTEK 7.30- +Ryszard Jabłoński 9.00 – ZA PARAFIAN

PIĄTEK 18.00 – +Maria Hojdys , Anna Piwowarczyk, Marianna Urbaniec, Józefa Ćwiertnia, Mieczysław Zacny, Jan Mejza, Ryszard Jakubowski, Władysław Kasperek, Władysław Niedziela, Zofia Siwek, Anna Pałka

SOBOTA 18.00 – +Mieczysław Zacny

NIEDZIELA 9.00 -+Mieczysław i Zofia Rusin 11.00 – ZA PARAFIAN

Kalendarz Liturgiczny

Wtorek: wspomnienie Św. Urszuli Leduchowskiej ŚR. wspomnienie Św. Jana Sarkandra męczennika

Czwartek: uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o 7.30 i 9.00

Piątek: wspomnienie św. Justyna

Niedziela za tydzień uroczystości w Skoczowie ku czci św. Jana Sarkandra. Składka na potrzeby diecezji. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca W Piątek – koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.30 prowadzą członkinie z grup różańcowych a po Mszy św. spotkanie dla grup Żywego Różańca. Na Mszy św. modlimy się za zmarłych którzy niedawno modlili się razem nami w tym kościele. W sobotę modlimy się do Niepokalanego Serca Maryi- od godz 17.00 do 18.00 przy wystawionym Najświętszym sakramencie.

Ze spowiedzi można skorzystać w czwartek przed Mszą św. i w piątek od godz.16.00 W sobotę po Mszy św. posługa sakramentalna u obłożnie chorych. Proszę zgłosić chorych w zakrystii. Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty dekorujące ołtarz. Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Berno Nabożeństwa Majowe w tygodniu o 17.30 Dzisiaj po Mszy św. o 11.00 Nabożeństwa Czerwcowe w tygodniu po Mszy świętej.

Pielgrzymka parafialna organizowana do Kodnia do sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej w dniach 14-16 IX 2018r. Zapisy w zakrystii. Kwesta na rzutnik multimedialny za tydzień w niedzielę Boże Ciało w czwartek (31 maja 2018).Msza św. o 9.00 Po Mszy św. procesja do 4 ołtarzy Ołtarze na Uroczystość Bożego Ciała przygotowują następujące rejony: I ołtarz (koło P. Bogunia)-Aleja II ołtarz (przed drewnianym kościołem)- Buk III ołtarz (centrum)-Biała Droga I V ołtarz (przed szkołą) – Bloki Zapraszam jak co roku- Strażaków, Górników, Orkiestrę, Żywy Różaniec Dorosłych i Dzieci, Dzieci do sypania kwiatów, chłopców do dzwoneczków, Dzieci Pierwszokomunijne i Rocznicowe w strojach, Młodzież z feretronami, Służbę Liturgiczną. Strażaków prosimy o dopilnowanie porządku bezpieczeństwa na drodze w czasie trwania procesji.