Ogłoszenia PARAFIALNE na IX Niedziele Zwykłą 3 VI 2018

INTENCJE MSZALNE 4 -10 VI 2018r.

PONIEDZIAŁEK 18.00 – +Jan Majda i rodzice z obu stron i rodzeństwo

WTOREK 18.00 – +Franciszek i Dorota Wróbel i ich rodzice z obu stron

ŚRODA- Msza św. do M.B.Nieustającej Pomocy 18.00 – O bł. Boże dla Państwa Goleniowskich (od pielgrzymów z Koniakowa)

CZWARTEK 18.00 – +Rozalia i Wojciech

PIĄTEK 18.00 – +Gerwazy i Maria Kuś, Franciszka Pilchowa, Adam Wesołowski i jego rodzice

SOBOTA 18.00 – +Stanisław i Władysława Ćwiertnia i rodzice z obu stron

NIEDZIELA 9.00 -+Stefan i Aleksandra Matejko i ich rodzice 11.00 – ZA PARAFIAN

Kalendarz Liturgiczny:

Czwartek: pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się za kapłanów.

Piątek: uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

Sobota: wspomnienie Niepokalanego Serca N.M.Panny.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty dekorujące ołtarz. Za ofiary na rzutnik multimedialny. Dziękuję za przygotowanie czterech ołtarzy na Boże Ciało. Wszystkim biorącym udział w procesji. Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Pogodnej Nabożeństwa Czerwcowe w tygodniu po Mszy św. a w niedzielę po Mszy św. o 11.00 W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. poświęcenie wianków. Pielgrzymka parafialna organizowana do Kodnia do sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej w dniach 14-16 IX 2018r. Zapisy w zakrystii.