Ogłoszenia PARAFIALNE na X Niedziele Zwykłą 10 VI 2018

INTENCJE MSZALNE 11 – 17 VI 2018r.

PONIEDZIAŁEK 18.00 – +Mieczysław Zacny

WTOREK 7.30 – +Zofia Siwek

ŚRODA 18.00 – +Eugeniusz Bogunia i rodzice z obu stron

CZWARTEK 7.30 – +Władysław Niedziela

PIĄTEK 18.00 – O bł.Boże i zdrowie dla Jolanty Rajda- katechetki z okazji imienin

SOBOTA 18.00 – +Władysław i Jan Kusiowie

NIEDZIELA 9.00 -+Józef, Amalia i Antoni Matusiak z rodz. Niedzielów i Michalaków 11.00 – ZA PARAFIAN . 3 niedziela – składka na inwestycje w parafii

Poniedziałek: wspomnienie Św. Barnaby, apostoła

Środa: wspomnienie Św. Antoniego z Padwy, doktora Kościoła

Czwartek: wspomnienie Bł. Michała Kozala, bpa i męczennika

Piątek: oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu z racji trzeciego piątku miesiąca. Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty dekorujące ołtarz. Za ofiary na rzutnik multimedialny. Dziękuję za przygotowanie czterech ołtarzy na Boże Ciało. Wszystkim biorącym udział w procesji.

W poniedziałek 11 dzień miesiąca modlimy się za ojczyznę i wypominki mężczyzn z Nidku walczących w I wojnie światowej. Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Bukowej i Granicznej Nabożeństwa Czerwcowe w tygodniu po Mszy św. a w niedzielę po Mszy św. o 11.00 W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. poświęcenie wianków. Pielgrzymka parafialna organizowana do Kodnia do sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej w dniach 14-16 IX 2018r. Zapisy w zakrystii.

Przypominam o wpłatach na wywóz śmieci z cmentarza. Obecnie płacimy za jeden kontener śmieci 748 zł. W tym roku już czwarty kontener tj. 2992zł.