Ogłoszenia PARAFIALNE na XII Niedziele Zwykłą 24 VI 2018

INTENCJE MSZALNE 25 VI – 1 VII 2018r.

PONIEDZIAŁEK 18.00 – +Jan Fraś

WTOREK 7.30 – +Władysław Niedziela

ŚRODA- M.B. Nieustającej Pomocy 9.00 – +Zofia Siwek 18.00 – +Władysław Niedziela

CZWARTEK 7.30 – +Zofia Siwek

PIĄTEK – Św. App. Piotra i Pawła 9.00 – +Zofia Siwek 18.00 – +Władysław Niedziela

SOBOTA 18.00 – +Stefan i Albina Błachut

NIEDZIELA 9.00 –O bł.Boże i zdrowie dla Wojtusia w I rocznicę urodzin 11.00 – ZA PARAFIAN

Kalendarz Liturgiczny

Dziś Msza św. odpustowa ku czci M.B. Nieustającej Pomocy. Sumę odpustową będzie sprawował ks. Dariusz Pawlus wikariusz z parafii św. Macieja w Andrychowie który obchodzi jubileusz 25 lecia kapłaństwa. Procesja po Mszy św. o 11.00 Serdecznie zapraszam wszystkie wspólnoty naszej parafii na tę uroczystość. ŚR. Święto M.B. Nieustającej Pomocy. Msze św. o 9.00 i 18.00 CZW. wspomnienie Św. Ireneusza bpa i męczennika.

Piątek: Uroczystość Św. App. Piotra i Pawła. Msze św. o 9.00 i 11.00 W tym dniu nie obowiązuje post. Niedziela za tydzień składka na Seminarium Duchowne Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty dekorujące ołtarz.

Firmie Borówkowa Dolina za wykoszenie posesji wokół kościołów. Kwesta na rzutnik multimedialny w niedziele za tydzień. Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Wspólna 2 Nabożeństwa Czerwcowe w tygodniu po Mszy św. a w niedzielę po Mszy św. o 11.00 Pielgrzymka parafialna organizowana do Kodnia do sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej w dniach 14-16 IX 2018r. Zapisy w zakrystii. Wypoczywającym w naszej miejscowości życzę słonecznych dni i dobroci i życzliwości od moich parafian. Zapraszam do kościoła. Msze św. w niedzielę o 9.00 i 11.00 a w tygodniu pn. śr. pią. sob. o 18.00 zaś we wt. i czw. o 7.30 Stały Konfesjonał w Andrychowie w par. św.Macieja do 2 września nieczynny. XVI Andrychowska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę odbędzie się od 9 do 14 sierpnia br. Szczegółowe informacje na plakacie. Piesza Pielgrzymka Dekanatu Andrychowskiego od 6 do 11 sierpnia br. Szczegóły na plakacie.