Ogłoszenia PARAFIALNE  na  XIII Niedziele Zwykłą 1  VII  2018

INTENCJE MSZALNE 2 – 8 VII 2018r.

PONIEDZIAŁEK      18.00 – +Zofia Siwek

WTOREK  7.30 – +Ryszard Jakubowski

ŚRODA- Msza św. do M.B.Nieustającej Pomocy  18.00 – 1+ Władysław Kocemba

CZWARTEK  7.30 – +Władysław Niedziela

PIĄTEK 18.00 – +Maria Hojdys, Anna Piwowarczyk, Marianna Urbaniec, Józefa Ćwiertnia, Mieczysław Zacny, Jan Mejza,  Ryszard Jakubowski, Władysław Kasperek, Władysław Niedziela, Zofia Siwek, Anna Pałka, Gertruda Pawlica

SOBOTA 18.00 – +Władysław Niedziela

NIEDZIELA 9.00 -+Piotr i Wiktoria Spyrka, Amalia i Władysław Bogunia ich rodzice i rodzeństwo 11.00 – ZA PARAFIA

Kalendarz Liturgiczny.

święto Św. Tomasza , apostoła.

Piątek wspomnienie Bł. Marii Teresy Leduchowskiej.

W tym tygodniu przypada pierwszy  czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i za kapłanów

W Piątek – koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.30 prowadzą członkinie z grup różańcowych a po Mszy św. spotkanie dla grup Żywego Różańca. Na Mszy św. modlimy się za zmarłych którzy niedawno modlili się razem nami w tym kościele.

W sobotę modlimy się do Niepokalanego Serca Maryi- od godz 17.00 do 18.00 przy wystawionym Najśw. sakramencie.

Ze spowiedzi można skorzystać w czwartek przed Mszą św. i w piątek od godz.16.00

W sobotę po Mszy św. posługa sakramentalna u obłożnie chorych.

Proszę zgłosić chorych w zakrystii.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty dekorujące ołtarz. Za ofiary  dziś złożone na rzutnik multimedialny.

Sprzątanie kościoła   polecamy mieszkańcom z ul. Leśnej, Spokojnej i św. Jana Pawła II 1 – 15

Pielgrzymka parafialna  organizowana do Kodnia do sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej w dniach 14-16 IX 2018r.  Zapisy w zakrystii.

Wypoczywającym w naszej miejscowości życzę słonecznych dni i dobroci i życzliwości od moich parafian.  Zapraszam  do kościoła. Msze św. w niedzielę o 9.00 i 11.00 a w tygodniu pn. śr. pią. sob. o 18.00 zaś we wt. i czw. o 7.30

Stały Konfesjonał w Andrychowie w par. św.Macieja do 2 września  nieczynny.

XVI Andrychowska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę odbędzie się od 9 do 14 sierpnia  br. Szczegółowe informacje na plakacie.

Piesza Pielgrzymka Dekanatu Andrychowskiego od 6 do 11 sierpnia br. Szczegóły na plakacie.