Ogłoszenia PARAFIALNE na XVII Niedziele Zwykłą 29 VII 2018

INTENCJE MSZALNE 30 VII – 5 VIII 2018r.

18.00 – +Anna Pałka

7.30 – +Ryszard Jakubowski

ŚRODAMsza św. do M.B.Nieustającej Pomocy

18.00 – O zdrowie i bł. Boże dla rodziny MIchalak

7.30 – +Władysław Niedziela

18.00 – + Maria Hojdys, Anna Piwowarczyk,  Marianna Urbaniec, Józefa Ćwiertnia, Mieczysław Zacny, Jan Mejza,  Ryszard Jakubowski, Władysław Kasperek, Władysław Niedziela, Zofia Siwek, Anna Pałka, Gertruda Pawlica

18.00 – O drowie i bł.Boże dla Julii, Bartusia i Antosia z okazji urodzin

9.00 –

Kalendarz Liturgiczny.

Dziś poświęcenie samochodów z okazji .sw. Krzysztofa patrona kierowców. W Czasie poświęcenia można złożyć ofiarę która będzie przeznaczona na witraż św. Krzysztofa a część na misje.

1. wspomnienie Św.Ignacego z Loyoli – kapłana

ŚR. wspomnienie Św. Alfonsa Marii Liguoriego bpa i doktora Kościoła

CZW. Dzień odpustu Porcjunkuli. Można go otrzymać  nawiedzając kościół  i spełniając zwykłe warunki.

NIEDZ. za tydzień składka na potrzeby diecezji

W tym tygodniu przypada pierwszy  czwartek, piątek i sobota miesiąca

W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i za kapłanów

W Piątek – koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.00 prowadzą członkinie z grup różańcowych a po Mszy św. spotkanie dla grup Żywego Różańca. Na Mszy św. modlimy się za zmarłych którzy niedawno modlili się razem nami w tym kościele.

W sobotę modlimy się do Niepokalanego Serca Maryi- od godz 17.00 do 18.00 przy wystawionym Najśw. sakramencie.

Ze spowiedzi można skorzystać w czwartek przed Mszą św. i w piątek od godz.16.30

W sobotę po Mszy św. posługa sakramentalna u obłożnie chorych.

Proszę zgłosić chorych w zakrystii.

W niedziele za tydzień kwesta na rzutnik multimedialny. To już przedostania kwesta. Jeszcze we wrześniu i już będzie w całości wypłacona kolejna inwestycja.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty dekorujące ołtarz,

Sprzątanie kościoła   polecamy mieszkańcom z ul.  Jana Pawła II 66 – 86

Pielgrzymka parafialna  organizowana do Kodnia do sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej w dniach 14-16 IX 2018r.  Zapisy w zakrystii.

Wypoczywającym w naszej miejscowości życzę słonecznych dni i dobroci i życzliwości od moich parafian.  Zapraszam  do kościoła. Msze św. w niedzielę o 9.00 i 11.00 a w tygodniu pn. śr. pią. sob. o 18.00 zaś we wt. i czw. o 7.30