Ogłoszenia PARAFIALNE na XXXII Niedziele Zwykłą 11 XI 2018

INTENCJE MSZALNE 12 – 18 XI 2018r.

PONIEDZIAŁEK 7.30 – + Joanna Majda

WTOREK 7.30 – +Stanisław Szymański i rodzice

ŚRODA 7.30 – +Stanisława Górkiewicz

CZWARTEK 7.30 – +Joanna Majda

PIĄTEK 18.00 – +Stanisława Górkiewicz

SOBOTA 18.00 – O zdrowie i bł. Boże dla członków chóru, orkiestry oraz sympatyków muzyki

NIEDZIELA 9.00 – O bł.Boże dla Barbary i Eugeniusza w 25 rocznicę ślubu 11.00 – ZA PARAFIAN, 3 niedziela – składka na inwestycje w parafii

 

Kalendarz Liturgiczny.

Dziś 11 listopad obchodzimy 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym dniu na Mszy św o 11.00 zostanie poświęcona w kościele tablica upamiętniająca mężczyzn z Nidku którzy walczyli w I Wojnie Światowej. Całej uroczystości będzie przewodniczył ks. Dziekan Stanisław Czernik. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona będzie na poświęconą tablicę. PN. wspomnienie Św. Jozafata bpa i męczennika. Jest to Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym. WT. wspomnienie Św. Benedykta, Jana , Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polskich SOB. wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej NIEDZ. za tydzień dzień imienin Ks. Bpa Romana Pindla. Przypominam o opłacie za wywóz śmieci z cmentarza oraz opłacie za grób na cmentarzu. Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty dekorujące ołtarz. Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Lipowa 33 -48 Spotkanie dla dziewcząt ze scholi w sobotę o 9.00, Na wypominki roczne za zmarłych można składać w zakrystii po Mszy św. Spotkanie z dziećmi Żywego Różańca w niedzielę za tydzień po Mszy św. o 11.00 Spotkanie z kandydatami do bierzmowania w niedzielę za tydzień po Mszy św. o 9.00.