Ogłoszenia PARAFIALNE na 12 Niedzielę Zwykłą

INTENCJE MSZALNE

24 – 30 VI 2019r.

PONIEDZIAŁEK

18.00 – +Jan Fraś (od Haliny i Franciszka Sordyl)

WTOREK

18.00 – +Franciszek i Dorota Wróbel i rodzice z obu stron

ŚRODA

18.00 – +Marianna, Stanisław, Antoni, Grażyna, Antoni, Katarzyna Zacny

CZWARTEK – ODPUST ku czci M.B. Nieustającej Pomocy

9.00 – + Władysław, Genowefa, Marek, Władysław Niedziela

18.00 – +Amalia Sala

PIĄTEK – Uroczystość N.Serca Pana Jezusa

18.00 – +Jan Wybituła

SOBOTA – Uroczystość Piotra i Pawła

9.00 – +Jan Wybituła

18.00 – +Anastazja Kocemba

NIEDZIELA

9.00 -O bł. Boże dla Elżbiety i Henryka w 30 rocznicę śl. Kościelnego

11.00 – ZA PARAFIAN

Ogłoszenia PARAFIALNE na 12 Niedzielę Zwykłą

23 VI 2019r.

Kalendarz Liturgiczny

PN.Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela

CZW. Uroczystość odpustowa ku czci M.B. Nieustającej Pomocy. Msze św. i kazania wygłosi ks. Przemysław Antoniuk- przewodnik pielgrzymki do Łagiewnik. zapraszam jak co roku- Strażaków, Górników, Orkiestrę, Żywy Różaniec Dorosłych i Dzieci, Dzieci do sypania kwiatów, chłopców do dzwoneczków, Dzieci Pierwszokomunijne i Rocznicowe w strojach, Młodzież z feretronami, Służbę Liturgiczną. W tym dniu zakończenie oktawy Bożego Ciała i poświęcenie wianków. Msze św. o 9.00 i 18.00. W tym dniu wstrzymajmy się od ciężkich niekoniecznych prac.

PIĄ. Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa.

SOB. Uroczystość Piotra i Pawła. Msze św. o 9.00 i 18.00

Dziękuję za sprzątanie kościoła, kwiaty przy ołtarzu, za ołtarze do Procesji Bożego Ciała. Strażakom za dopilnowanie porządku na drodze. Orkiestrze, górnikom, Żywemu Różańcowi, dzieciom z kwiatami, i dzwoneczkami, w strojach pierwszokomunijnych, ministrantom, lektorom, kościelnemu, organieście, młodzieży z feretronami, wszystkim którzy udekorowali domy emblematami eucharystycznymi.

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Dolna 31 – 43

Pielgrzymka autokarowa do Wambierzyc i Doliny Kłodzkiej 27-29 września 2019r. Koszt 330 zł. Lista w zakrystii.

W czasie wakacji w każdą niedzielę od 9.00 do 12.00 można zwiedzać lub pomodlić się w drewnianym kościele. Można też złożyć ofiarę na jego utrzymanie