9 – 15 XII 2019r.

7.00 – +Jan Wybituła

18.00 – +Karolina Szczelina

18.00 – +Jan Wybituła

9.00 -+Małgorzata Lechowicz, Józef Matusiak, Józef Szyc, Anastazja Kocemba, Amalia Sala, Józef Dąbrowski, Anna Kasperek, Jan Wybituła, Bożena Goc,Wiesław Pytel, Aniela Sowińska, Anna Smolik, Zbigniew Kasperek, Bernadeta Domider, Jerzy Kruczała, Katarzyna Siwek, Cecylia Borgosz, Helena Fabia, Józef Walaśkiewicz, Czesław Mieszczak

3 niedziela – składka na inwestycje w parafii

Ogłoszenia PARAFIALNE na II Niedzielę adewntu

8 XII 2019r.

Dziś Niepokalane Poczęcie N.M.Panny. Na Mszy św. o 11.00 poświęcenie medalików dla dzieci kl.III Dzisiaj wspieramy Kościół na Wschodzie- Część składki przeznaczona będzie na ten cel.

PIĄ. Wspomnienie Św. Łucji

SOB. wspomnienie Św. Jan od Krzyża

Roraty w tygodniu wt. i czw. o 7.00 w pozostałe dni o 18.00 Dzieci zapraszam z lampionami, kandydatów do bierzmowania z indeksami.

Dziękuję za sprzątanie kościoła.

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Malinowa, św. Barbary 1 – 19

Spotkanie z kandydatami do bierzmowania dziś po Mszy św. o 9.00

Spotkanie z rodzicami dzieci kl.III dziś po Mszy św. o 11.00

Świece Caritas na stół wigilijny można nabyć w zakrystii. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone będą dla ubogich a także na zorganizowanie wieczerzy wigilijnej dla bezdomnych.