16 – 22  XII  2019r.

7.00 – +Jerzy Kruczała

18.00 – +Jerzy Kruczała

7.00 – +Bernadetta Domider

18.00 – +Karol Wandor, Antoni i Aniela Matusiak z rodz.

Wandorów, Matusiaków i Niedzielów

18.00 – +Katarzyna Siwek

9.00 -+ Jan Zacny

Ogłoszenia PARAFIALNE na III Niedzielę adewntu

15 XII 2019r.

W naszej wspólnocie witamy ks.dr Szymona Tracz. Będzie przewodniczył naszym modlitwom na Mszy św. i wygłosi do nas kazanie.

Od wtorku 17 grudnia rozpoczynamy drugą część okresu adwentowego. Liturgia tych dni przygotowuje nas bezpośrednio do przeżywania tajemnicy wcielenia Syna Bożego.

W piątek czcimy Miłosierdzie Boże. Przed Mszą św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Spowiedź św. z okazji świąt Bożego Narodzenia w niedzielę za tydzień od 14 – do 17.30 z przerwą o 15.30. Aby uniknąć kolejek Parafianie przychodzący do kościoła od strony starego kościoła przyjdą na 14 godz a pozostali 16.00

Poświęcenie figurek Jezusa w niedzielę za tydzień po Mszy św. o 11.00

Roraty w tygodniu wt. i czw. o 7.00 w pozostałe dni o 18.00 Dzieci zapraszam z lampionami, kandydatów do bierzmowania z indeksami.

Dziękuję za sprzątanie kościoła.

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Malinowa, św. Barbary 20 – 45

W dniu wczorajszym odbyły się rozgrywki piłki nożnej o puchar dziekana między ministrantami i lektorami z dekanatu andrychowskiego. Nasi ministranci zajęli drugie miejsce a lektorzy czwarte. Nasze gratulacje za piękna walkę sportową i życzymy w następnym roku jeszcze lepszych wyników .

Świece Caritas na stół wigilijny można nabyć w zakrystii. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone będą dla ubogich a także na zorganizowanie wieczerzy wigilijnej dla bezdomnych.