Ogłoszenia parafialne

INTENCJE MSZALNE

10 – 16 II 2020 r.

PONIEDZIAŁEK

18.00 – +Józef Matejko

WTOREK

7.30 – +Czesław Mieszczak

15.00 – w intencjach papieża

ŚRODA

18.00 –+Cecylia Borgosz

CZWARTEK

7.30 – +Katarzyna Siwek

PIĄTEK

18.00 – +Władysław Kasperek i Rozalia Rusin

SOBOTA

18.00 – +Józef Dąbrowski

NIEDZIELA

9.00 – ++Anastazja Kocemba, Amalia Sala, Józef Dąbrowski, Anna Kasperek, Jan Wybituła, Bożena Goc, Wiesław Pytel, Aniela Sowińska, Anna Smolik, Zbigniew Kasperek, Bernadeta Domider, Jerzy Kruczała, Katarzyna Siwek, Cecylia Borgosz, Helena Fabia, Józef Walaśkiewicz, Czesław Mieszczak, Władysław Szymański, Andrzej Majkut, Stanisław Kamionka, Józef Spadek, Elżbieta Ficek, Klara Kijak, Maria Kuś

11.00 – ZA PARAFIAN

3 niedziela – składka na inwestycje w parafii

Ogłoszenia PARAFIALNE na V niedziela zwykła

9 luty 2020r.

Kalendarz Liturgiczny

PN. wspomnienie Św. Scholastyki

WT. wspomnienie N.M. Panny z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorego. Zapraszam Wszystkich chorych i seniorów na Mszę św o 15.00 przed Mszą św. koronka do Miłosierdzia Bożego i możliwość skorzystania ze spowiedzi św. W czasie nabożeństwa możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych.

PIĄ. Święto Świętych Cyryla i Metodego patronów Europy

NIEDZ. Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty przy ołtarzu.

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Biała Droga

Spotkanie z kandydatami do bierzmowania i ich rodzicami w niedzielę za tydzień po Mszy św. o 9.00

Spotkanie z dziećmi kl.III i rodzicami w niedzielę za tydzień po Mszy św. o 11.00