Ogłoszenia parafialne

INTENCJE MSZALNE

2 – 8 III 2020r.

PONIEDZIAŁEK

18.00 – +Albin i Helena Zacny z rodz Zacnych i Wróblów

WTOREK

7.30 – +Józef Walaśkiewicz

ŚRODA- Msza św. do M.B. Nieustającej Pomocy

18.00 – 1+ Anna Kasperek

2 + Elżbieta Ficek

3 +Helena i Franciszek i Marian Pilch

4 O zdrowie dla Marka

CZWARTEK

7.30 – +Maria Kuś

PIĄTEK

18.00 – ++Anna Kasperek, Jan Wybituła, Bożena Goc, Wiesław Pytel, Aniela Sowińska, Anna Smolik, Zbigniew Kasperek, Bernadeta Domider, Jerzy Kruczała, Katarzyna Siwek, Cecylia Borgosz, Helena Fabia, Józef Walaśkiewicz, Czesław Mieszczak, Władysław Szymański, Andrzej Majkut, Stanisław Kamionka, Józef Spadek, Elżbieta Ficek, Klara Kojak, Maria Kuś

SOBOTA

18.00 – +Anna i Konstanty Kuś i rodzice z obu stron

NIEDZIELA

9.00 -+Zbigniew Szłapa i rodzice z obu stron

11.00 – ZA PARAFIAN

Ogłoszenia PARAFIALNE na I niedziela wielkiego postu

1 marzec 2020r.

Kalendarz Liturgiczny

ŚR. święto Św. Kazimierza królewicza

NIEDZ. Za tydzień wspieramy misje modlitwą i ofiarą

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca

W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i za kapłanów

W Piątek – koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.00 prowadzą członkinie z grup różańcowych a po Mszy św. spotkanie dla grup Żywego Różańca. Na Mszy św. modlimy się za zmarłych którzy niedawno modlili się razem z nami w tym kościele.

W sobotę modlimy się do Niepokalanego Serca Maryi- od godz 17.00 do 18.00 przy wystawionym Najśw. sakramencie.

Ze spowiedzi można skorzystać w czwartek przed Mszą św. i w piątek od godz.16.30

W sobotę o 15.00 posługa sakramentalna u obłożnie chorych.

Proszę zgłosić chorych w zakrystii.

W wielkim poście Droga Krzyżowa w piątki o 17.30, Godzinki o Męce Pańskiej w niedzielę o 8.30, a nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę po Mszy św. o 11.00 Serdecznie zapraszam. Na Gorzkich Żalach można złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Bożego. Uczestnicząc w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny spełniając zwykłe warunki. Dziękuję za sprzątanie kościoła i uczestnictwo w Nabożeństwie Czterdziestogodzinnym zwłaszcza prowadzącym modlitwy.

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Św. Jana Pawła II 39 – 60