Ogłoszenia parafialne

INTENCJE MSZALNE

9 – 15 III 2020r.

PONIEDZIAŁEK

18.00 – +Czesław Mieszczak

WTOREK

7.30 – +Katarzyna Siwek

ŚRODA

18.00 – +Maria, Stanisław, Antoni, Grażyna, Katarzyna i Antoni Zacny

CZWARTEK

7.30 – +Czesław Mieszczak

PIĄTEK

18.00 – +Józef Spadek

SOBOTA

18.00 – O zdrowie i bł. Boże dla Rozalii z okazji 70 rocznicy urodzin

NIEDZIELA

9.00 – ++Anna Kasperek, Jan Wybituła, Bożena Goc, Wiesław Pytel, Aniela Sowińska, Anna Smolik, Zbigniew Kasperek, Bernadeta Domider, Jerzy Kruczała, Katarzyna Siwek, Cecylia Borgosz, Helena Fabia, Józef Walaśkiewicz, Czesław Mieszczak, Władysław Szymański, Andrzej Majkut, Stanisław Kamionka, Józef Spadek, Elżbieta Ficek, Klara Kijak, Maria Kuś,

11.00 – ZA PARAFIAN

3 niedziela – składka na inwestycje w parafii

Ogłoszenia PARAFIALNE na II niedziela wielkiego postu

8 marzec 2020r.

Kalendarz Liturgiczny

Dziś modlitwą i ofiarą wspieramy dzieło Dzieci Afryki. Część składki przeznaczymy na ten cel.

W wielkim poście Droga Krzyżowa w piątki o 17.30, Godzinki o Męce Pańskiej w niedzielę o 8.30, a nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę po Mszy św. o 11.00 Serdecznie zapraszam. Na Gorzkich Żalach można złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Bożego. Uczestnicząc w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny spełniając zwykłe warunki. Dziękuję za sprzątanie kościoła. Za tydzień składka na ogrzewanie kościoła. Tradycyjnie składka z trzeciej niedzieli z marca i kwietnia na zakup węgla na kolejny sezon zimowy.

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Św. Jana Pawła II 61 – 86

Spotkanie z kandydatami do bierzmowania w niedzielę za tydzień po Mszy św. o 9.00

Spotkanie z dziećmi kl.III i ich rodzicami w niedzielę za tydzień po Mszy św. o 11.00