Ogłoszenia parafialne

INTENCJE MSZALNE

30 III – 5 IV 2020r.

PONIEDZIAŁEK

18.00 – +Adam Wesołowski, rodzice, dziadkowie i teściowie z obu stron

WTOREK

7.30 – +Czesław Mieszczak

ŚRODA- Msza św do M.B.Nieustającej Pomocy

18.00 – + Bożena, Jan i Henryka Goc

CZWARTEK

7.30 – + Józef Spadek

PIĄTEK

18.00 – ++Wiesław Pytel, Aniela Sowińska, Anna Smolik, Zbigniew Kasperek, Bernadeta Domider, Jerzy Kruczała, Katarzyna Siwek, Cecylia Borgosz, Helena Fabia, Józef Walaśkiewicz, Czesław Mieszczak, Władysław Szymański, Andrzej Majkut, Stanisław Kamionka, Józef Spadek, Elżbieta Ficek, Klara Kijak, Maria Kuś

SOBOTA

18.00 – +Waleria, Ludwika Wandor i z rodz Wandorów

NIEDZIELA

9.00 -+Wiesław Pytel

11.00 – ZA PARAFIAN

16.00- +Maria Kuś

Ogłoszenia PARAFIALNE na V niedziela wielkiego postu

29 marzec 2020r.

Kalendarz Liturgiczny

CZW. 15 rocznica śmierci Św. Jana Pawła II Przez jego wstawiennictwo o ocalenie ludzkości przed koronawirusem.

NIEDZ. Za tydzień Niedziela Palmowa

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca

Dziękuję za sprzątanie kościoła.

Nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Zali odwołane. Można w nich uczestniczyć przez telewizję lub radio. Polecam rozgłośnie Anioł Beskidów, telewizję Trwam. Proszę bardzo przestrzegać wszystkich zasad i poleceń związanych zabezpieczeniem przed zarażeniem. W kościele przestrzegamy ograniczenia ilości wiernych (do 5 osób) zajmujemy miejsca w rozproszeniu (minimum 1,50m) We Mszy św. uczestniczą tylko osoby które zamówiły Mszę. Przed rozdaniem komunii św. kapłan myje ręce i dezynfekuje preparatem octenisept. W naszych domach niech będzie więcej codziennej modlitwy.

W dniu wczorajszym pobłogosławiłem wasze domy. Dziękuję za waszą modlitwę i skupienie. Jeśli pogoda będzie nam sprzyjać to w niedzielę za tydzień po Mszy św. o 11.00 znów przejadę ulicami naszej parafii by udzielić wam Bożego błogosławieństwa.

Trójkę klasową rodziców dzieci kl.III proszę o kontakt w sprawie daty I komunii św.

Otoczmy modlitwą służbę zdrowia. Lekarzy, pielęgniarki . Narażają swoje zdrowie i życie. Codziennie odmówmy jakąś modlitwę w ich intencji o zdrowie dla nich i siłę w służbie chorym.