Ogłoszenia parafialne

INTENCJE MSZALNE

13 – 19 IV 2020r.

PONIEDZIAŁEK Wielkanocny
9.00 – + Władysław i Stefania Saferna
11.00 – +Antoni i Michalina Siwek i rodzice
16.00 – +Maria Kuś

WTOREK
7.30 – +Maria Kuś

ŚRODA
18.00 – +Józef Spadek

CZWARTEK
7.30 – +Maria Kuś

PIĄTEK
18.00 – Podziękowanie za łaski z prośbą o opiekę i zdrowie w rocznicę ślubu

SOBOTA
18.00 – O bł. Boże dla Kasi Mieszczak z okazji 18 urodzin

NIEDZIELA
9.00 – ++Wiesław Pytel, Aniela Sowińska, Anna Smolik, Zbigniew Kasperek, Bernadeta Domider, Jerzy Kruczała, Katarzyna Siwek, Cecylia Borgosz, Helena Fabia, Józef Walaśkiewicz, Czesław Mieszczak, Władysław Szymański, Andrzej Majkut, Stanisław Kamionka, Józef Spadek, Elżbieta Ficek, Klara Kijak, Maria Kuś
11.00 – ZA PARAFIAN
16.00- +Maria Kuś

Ogłoszenia PARAFIALNE na Niedzielę Wielkanocną

12 IV 2020r.

Kalendarz Liturgiczny

Dziś Niedziela Wielkanocna

PN. wielkanocny. Msze św. o 9.00 11.00 16.00

NIEDZ. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego

Z okazji Zmartwychwstania Pańskiego składam wszystkim serdeczne życzenia. W tym trudnym czasie życzę cierpliwości dla siebie, dla domowników z którymi musicie przeżywać czas zagrożenia życia i zdrowia. Niech ten czas szczególnej pokuty zbliży was do Boga i do każdego człowieka. Nie traćcie wiary w opatrzność Bożą. Bóg najlepiej rozwiąże wszystkie problemy każdego z nas i całej ludzkości.

Proszę przestrzegać wszystkich zasad i poleceń związanych zabezpieczeniem przed zarażeniem. W kościele przestrzegamy ograniczenia ilości wiernych (do 5 osób) zajmujemy miejsca w rozproszeniu (minimum 2m) We Mszy św. uczestniczą tylko osoby które zamówiły Mszę.

Jeśli nawiedzacie cmentarz, proszę zachować wszystkie polecenia które mamy zachować w miejscach publicznych – nie można się gromadzić powyżej dwóch osób, zachowujemy odległość 2 m

Znicze z nagrobków i śmieci zabieramy do domu gdyż ostatnio zapłaciłem za wywóz kontenera 1250 zł. Nowych wpłat na wywóz śmieci brak.

Dziękuję za kwiaty w kościele i posprzątanie wnętrza. Dziękuję za wykoszenie posesji wokół kościołów.

W naszych domach niech będzie więcej codziennej modlitwy. Za tydzień będziemy obchodzić Niedzielę Miłosierdzia Bożego. W ramach nowenny, proszę codziennie odmówić Koronkę do Miłosierdzia Bożego, jeśli to możliwe o godz 15.00

Otoczmy modlitwą służbę zdrowia. Lekarzy, pielęgniarki , ratowników medycznych. Narażają swoje zdrowie i życie. Codziennie odmówmy jakąś modlitwę w ich intencji o zdrowie dla nich i siłę w służbie chorym. Z tą prośbą zwracam się do wszystkich a zwłaszcza grup Żywego Różańca.