31 VIII – 6 IX 2020r.

8.00 – Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego

ŚRODA- Msza św. do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 – +Julian i Władysława Mikuła, Tadeusz Cinal
i rodzice z obu stron i rodzeństwo

7.30- +Jadwiga Szłapa

18.00 – ++Zbigniew Kasperek, Bernadeta Domider, Jerzy Kruczała, Katarzyna Siwek, Cecylia Borgosz, Helena Fabia, Józef Walaśkiewicz, Czesław Mieszczak, Władysław Szymański, Andrzej Majkut, Stanisław Kamionka, Józef Spadek, Elżbieta Ficek, Klara Kijak, Maria Kuś, Zdzisław Żurek, Jadwiga Szłapa, Krzysztof Hrapkowicz, Józef Gawlik

18.00 – +Jadwiga Szłapa

9.00 – +Władysław i Genowefa Niedziela, z rodz. Niedzielów i Ćwiertniów
16.00 – +Jadwiga Szłapa

Ogłoszenia PARAFIALNE na XXII niedzielę zwykłą

30 VIII 2020r.

CZW. wspomnienie Św. Grzegorza Wielkiego papieża i doktora

kościoła

NIEDZ. Za tydzień składka na potrzeby diecezji. W tym dniu coroczna pielgrzymka do Cieszyna ki Czci św. Melchiora Grodzieckiego- kapłana i męczennika.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca

W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i za kapłanów

W Piątek – koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.00 prowadzą członkinie z grup różańcowych a po Mszy św. spotkanie dla grup Żywego Różańca. Na Mszy św. modlimy się za zmarłych którzy niedawno modlili się razem z nami w tym kościele.

W sobotę modlimy się do Niepokalanego Serca Maryi- od godz 17.00 do 18.00 przy wystawionym Najśw. sakramencie.

Ze spowiedzi można skorzystać w czwartek przed Mszą św. i w piątek od godz.16.30 Serdeczni zapraszam dzieci i młodzież z okazji rozpoczęcia Roku Szkolnego.

W sobotę po Mszy św. posługa sakramentalna u obłożnie chorych.

Proszę zgłosić chorych w zakrystii.

Msza św. na rozpoczęcie Roku Szkolnego we wtorek o 8.00

Otoczmy modlitwą lekarzy, pielęgniarki , ratowników medycznych. Narażają swoje zdrowie i życie. Codziennie odmówmy jakąś modlitwę w ich intencji o zdrowie dla nich i siłę w służbie chorym.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty przy ołtarzu. Firmie Borówkowa Dolina za wykoszenie trawy wokół kościołów i na cmentarzu.

Trwają prace remontowe przy drewnianym kościele.

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Berno Duże

Od 31 maja 2020 do odwołania do kościoła wchodzimy i przebywamy w nim z zasłoniętymi ustami i nosem.

Proszę z cmentarza zabierać śmieci do domu. Brak wpłat na wywóz śmieci.