14- 20 IX 2020r.

7.30 – +Jadwiga Szłapa

18.00 – + Stefania i Władysław Saferna

18.00 – +Weronika i Jan Gawlik i ich rodzice

9.00 – +Zbigniew Kasperek, Bernadeta Domider, Jerzy Kruczała, Katarzyna Siwek, Cecylia Borgosz, Helena Fabia, Józef Walaśkiewicz, Czesław Mieszczak, Władysław Szymański, Andrzej Majkut, Stanisław Kamionka, Józef Spadek, Elżbieta Ficek, Klara Kijak, Maria Kuś, Zdzisław Żurek, Jadwiga Szłapa, Krzysztof Hrapkowicz, Józef Gawlik

16.00 – +Józef Gawlik

3 niedziela – składka na inwestycje w parafii

Ogłoszenia PARAFIALNE na XXIV niedzielę zwykłą

13 IX 2020r.

PN. święto Podwyższenia Krzyża Św.

WT. wspomnienie Matki Bożej Bolesnej

ŚR. wspomnienie Św. męczenników Korneliusza i Cypriana

PIĄ. Święto Św. Stanisława Kostki

NIEDZ. Za tydzień obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Kwesta na Diecezjalne Radio Anioł Beskidów.

Otoczmy modlitwą lekarzy, pielęgniarki , ratowników medycznych. Narażają swoje zdrowie i życie. Codziennie odmówmy jakąś modlitwę w ich intencji o zdrowie dla nich i siłę w służbie chorym.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty przy ołtarzu. Kwiaty – lilie nie stawiać na ołtarzu gdyż pyłek z nich brudzi białe obrusy.

Spotkanie Rady Parafialnej i Przewodniczących Rejonów dziś po Mszy św. o 11.00

Są jeszcze rodziny które nie wpłaciły czwartej raty na malowanie kościoła. Malowanie już wypłacone. Obecnie rozpoczęliśmy prace przy schodach wejścia do kościoła. Pieniądze zebrane będą na to przeznaczone.

Trwają prace remontowe przy drewnianym kościele.

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Graniczna i Leśna i Spokojna

Od 31 maja 2020 do odwołania do kościoła wchodzimy i przebywamy w nim z zasłoniętymi ustami i nosem.

Proszę z cmentarza zabierać śmieci do domu. Brak wpłat na wywóz śmieci.

Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania w niedzielę za tydzień po Mszy św. o 9.00

Spotkanie dla rodziców dzieci kl.III i ich rodziców w niedzielę za tydzień po Mszy św. o 11.00

Dziś o 15.00 Msza św. w kaplicy leśnej. Zaprasza ks. proboszcz z Witkowic.