28 IX – 4 X 2020r.

7.30 – +Jadwiga Szłapa

18.00 – +Władysław, Bronisława i Jan Szymańscy

7.30 – +Jadwiga Szłapa

18.00 – ++Jerzy Kruczała, Katarzyna Siwek, Cecylia Borgosz, Helena Fabia, Józef Walaśkiewicz, Czesław Mieszczak, Władysław Szymański, Andrzej Majkut, Stanisław Kamionka, Józef Spadek, Elżbieta Ficek, Klara Kijak, Maria Kuś, Zdzisław Żurek, Jadwiga Szłapa, Krzysztof Hrapkowicz, Józef Gawlik

18.00 – +Jadwiga Szłapa

9.00 – O bł. Boże dla Franciszka Gawlika – naszego kościelnego- z okazji imienin
16.00 – +Gawlik Józef

Ogłoszenia PARAFIALNE na XXVI niedzielę zwykłą

27 IX 2020r.

PN. wspomnienie Św. Wacława męczennika

WT. święto Św. Archaniołów – Michała, Gabriela i Rafała

ŚR. wspomnienie Św. Hieronima kapłana i doktora Kościoła

CZW. wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus

PIĄ. Wspomnienie Św. Aniołów Stróżów

NIEDZ. Za tydzień składka na seminarium duchowne.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca

W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i za kapłanów

W Piątek – Na Mszy św. modlimy się za zmarłych którzy niedawno modlili się razem z nami w tym kościele.

Ze spowiedzi można skorzystać tylko w czwartek od godz. 17.00 w piątek spowiedź odwołana.

Otoczmy modlitwą lekarzy, pielęgniarki , ratowników medycznych. Narażają swoje zdrowie i życie. Codziennie odmówmy jakąś modlitwę w ich intencji o zdrowie dla nich i siłę w służbie chorym.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty przy ołtarzu. Dziękuję za składkę z III niedzieli miesiąca, wpłaty czwartej raty na schody kościoła. Dziękuję firmie Borówkowa Dolina za wykoszenie trawy wokół kościołów, panom za porządkowanie i wycinkę zarośli przy drewnianym kościele. Nadal proszę o pomoc przy tej pracy.

Trwają prace remontowe przy drewnianym kościele.

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Wspólna 2

Od 31 maja 2020 do odwołania do kościoła wchodzimy i przebywamy w nim z zasłoniętymi ustami i nosem.

Proszę z cmentarza zabierać śmieci do domu. Brak wpłat na wywóz śmieci.