19 – 25 X 2020r.

18.00 – +Krzysztof Hrapkowicz

18.00 – O bł. Boże dla Róży Różańcowej z zel. Barbarą Katańcew

18.00 – +Rozalia i Władysław Bogunia

9.00 – Podziękowanie za otrzymane łaski i prośba o bł. Boże w 40 rocznicę śl. Stanisława i Stanisławy Marszałek
16.00 – +Krzysztof Hrapkowicz

Ogłoszenia PARAFIALNE na XXIX niedzielę zwykłą

25 X 2020r.

WT. wspomnienie Św. Jana Kantego patrona naszej diecezji

CZW. wspomnienie Św. Jana Pawła II papieża

PIĄ. Wspomnienie Św. Józefa Bilczewskiego

Otoczmy modlitwą lekarzy, pielęgniarki , ratowników medycznych. Narażają swoje zdrowie i życie. Codziennie odmówmy jakąś modlitwę w ich intencji o zdrowie dla nich i siłę w służbie chorym. Każdy z nas niech przestrzega zasad ochrony przed zarażeniem koronawirusem. W kościele przebywamy z zasłoniętymi ustami i nosem. Ze względu na restrykcje które zostały w dniu wczorajszym wprowadzone w naszym kościele może przebywać 50 osób a w drewnianym 30. Proszę Radę Parafialną o dopilnowanie powyższych poleceń.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty przy ołtarzu. Panom za porządkowanie i wycinkę zarośli przy drewnianym kościele. Nadal proszę o pomoc przy tej pracy. Dziękuję za kwestę w Dniu Papieskim, za dzisiejszą składkę z trzeciej niedzieli- będzie przeznaczona na wypłacenie ostatniej inwestycji, remontu schodów przy głównym wejściu.

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Wrzosowa i Kasztanowa

Na wypominki zmarłych – całoroczne i jednorazowe – można składać w zakrystii.

Spotkanie z rodzicami dzieci kl.III odwołane. Spotkanie z kandydatami do bierzmowania odwołane.