2 – 8 XI 2020r.

PONIEDZIAŁEK – Wspomnienie Ww zmarłych
7.30 – +Za zmarłych z naszej parafii
9.00 – +Genowefa i Władysław Niedziela
18.00 – W intencjach Ojca św.

7.30 – +Jadwiga Szłapa

ŚRODA – Msza św. do M.B.Nieustającej Pomocy
18.00 – 1. +Julian, Władysława Mikuła, Tadeusz Cinal, rodzice i
rodzeństwo
2. +Anna, Aleksander i Ryszard Michalak, Rozalia Olbrzymek
3. +Stanisław, Józefa i Zdzisław Żurek
4. +ks. Jerzy Leśko

7.30 – +Józef Gawlik

18.00 – ++Jerzy Kruczała, Katarzyna Siwek, Cecylia Borgosz, Helena Fabia, Józef Walaśkiewicz, Czesław Mieszczak, Władysław Szymański, Andrzej Majkut, Stanisław Kamionka, Józef Spadek, Elżbieta Ficek, Klara Kijak, Maria Kuś, Zdzisław Żurek, Jadwiga Szłapa, Krzysztof Hrapkowicz, Józef Gawlik, Jarosław Dąbrowski

18.00 – +Józef Kutaj

9.00 – +Karol, Julia, Anna i Józef Pałka ich rodzice i rodzeństwo
16.00 – +Jarosław Dąbrowski

Ogłoszenia PARAFIALNE na XXXI niedzielę zwykłą

8 XI 2020r.

Dziś uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. jak w niedzielę. Nie będzie procesji i Mszy św. na cmentarzu. Cmentarz musieliśmy zamknąć.

PN. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o 7.30, 9.00 i 18.00 zapraszam na Msze za zmarłych z naszej parafii. Przez cały listopad można uzyskać odpust zupełny dla naszych zmarłych.

ŚR. wspomnienie Św. Karola Boromeusza

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca

W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i za kapłanów

W Piątek – koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.00 prowadzą członkinie z grup różańcowych a po Mszy św. spotkanie dla grup Żywego Różańca. Na Mszy św. modlimy się za zmarłych którzy niedawno modlili się razem z nami w tym kościele.

W sobotę modlimy się do Niepokalanego Serca Maryi- od godz 17.00 do 18.00 przy wystawionym Najśw. sakramencie.

Ze spowiedzi można skorzystać w czwartek przed Mszą św. i w piątek od godz.16.30

W sobotę po Mszy św. posługa sakramentalna u obłożnie chorych.

Proszę zgłosić chorych w zakrystii.

Otoczmy modlitwą lekarzy, pielęgniarki , ratowników medycznych. Narażają swoje zdrowie i życie. Codziennie odmówmy jakąś modlitwę w ich intencji o zdrowie dla nich i siłę w służbie chorym. Każdy z nas niech przestrzega zasad ochrony przed zarażeniem koronawirusem. W kościele przebywamy z zasłoniętymi ustami i nosem. Ze względu na restrykcje w naszym kościele może przebywać 50 osób a w drewnianym 30. Proszę Radę Parafialną o dopilnowanie powyższych poleceń.

Ogłaszam nr telefonu „Pomóżmy Seniorom” 22 505 11 11

Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty przy ołtarzu.

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Ogrodowa

Na wypominki zmarłych – całoroczne i jednorazowe – można składać w zakrystii.

Wychodząc z kościoła można nabyć kolejne wydanie naszej gazety „Dzwon Nidecki”

Różaniec do Granic Nieba” w Polsce i na świecie. W internecie można znaleźć szczegóły. Zapraszam do tej wielkiej modlitwy różańcowej od 1 do 8 listopada. U nas w kościele będzie odmawiany w tych dniach pół godz przed Mszą św.