9 – 15 XI 2020r.

7.30 – +Stanisław, Antoni, Albina, Zofia i Danuta Szymańscy

18.00 – +Anna, Józef i Danuta Kasperek

18.00 – +Anastazja Szemik i rodzice z obu stron

9.00 – ++Cecylia Borgosz, Helena Fabia, Józef Walaśkiewicz, Czesław Mieszczak, Władysław Szymański, Andrzej Majkut, Stanisław Kamionka, Józef Spadek, Elżbieta Ficek, Klara Kijak, Maria Kuś, Zdzisław Żurek, Jadwiga Szłapa, Krzysztof Hrapkowicz, Józef Gawlik, Jarosław Dąbrowski, ks. Jerzy Leśko
16.00 – +Jarosław Dąbrowski
3 niedziela – składka na inwestycje w parafii

Ogłoszenia PARAFIALNE na XXXII niedzielę zwykłą

8 XI 2020r.

PN. święto Rocznicy poświęcenia Bazyliki Lateraneńskiej

WT. wspomnienie Św. Leona Wielkiego – papieża

ŚR. wspomnienie Św. Marcina z Tours-bpa. Modlimy się w intencji Ojczyzny- Jest to Dzień Niepodległości. Zapraszam na Msze św. o 9.00

CZW. wspomnienie Św. Jozafata- bpa i męczennika

PIĄ. Wspomnienie Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna- pierwszych męczenników Polskich.

Otoczmy modlitwą lekarzy, pielęgniarki , ratowników medycznych. Narażają swoje zdrowie i życie. Codziennie odmówmy jakąś modlitwę w ich intencji o zdrowie dla nich i siłę w służbie chorym. Każdy z nas niech przestrzega zasad ochrony przed zarażeniem koronawirusem. W kościele przebywamy z zasłoniętymi ustami i nosem. Ze względu na restrykcje w naszym kościele może przebywać 25 osób a w drewnianym 15. Proszę Radę Parafialną o dopilnowanie powyższych poleceń.

Ogłaszam nr telefonu „Pomóżmy Seniorom” 22 505 11 11

Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty przy ołtarzu. Dziękuję wszystkim którzy zaangażowali się w modlitwę różańcową – „Różaniec do Granic Nieba”

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Św .Judy Tadeusza 1 – 15

Na wypominki zmarłych – całoroczne można składać w zakrystii.

Wychodząc z kościoła można nabyć kolejne wydanie naszej gazety „Dzwon Nidecki”