16- 22 XI 2020r.

18.00 – +Anna i Władysław Kasperek i ich rodzice

7.30 – +Krzysztof Hrapkowicz

18.00 – +Franciszek i Franciszka Kajor i Piotr Saferna

18.00 – Msza św. o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla chórzystów, orkiestry i ich rodzin

9.00 – +Cecylia Borgosz
16.00 – +Krzysztof Hrapkowicz

Ogłoszenia PARAFIALNE na XXXIII niedzielę zwykłą

15 XI 2020r.

WT. wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej- zakonnicy

ŚR. wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny- dziewicy i męczennicy. Dzień imienin Ks. Bpa Romana Pindla

PIĄ. wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego – kapłana. Przed Mszą św. koronka do Miłosierdzia Bożego

SOB. wspomnienie Ofiarowania N.M.Panny. Dzień imienin Ks. bpa Janusza Zimniaka

NIEDZ. Za tydzień uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Nowenna przed uroczystością codziennie przed Mszą św.

Otoczmy modlitwą lekarzy, pielęgniarki , ratowników medycznych. Narażają swoje zdrowie i życie. Codziennie odmówmy jakąś modlitwę w ich intencji o zdrowie dla nich i siłę w służbie chorym. Każdy z nas niech przestrzega zasad ochrony przed zarażeniem koronawirusem. W kościele przebywamy z zasłoniętymi ustami i nosem. Ze względu na restrykcje w naszym kościele może przebywać 25 osób a w drewnianym 15. Proszę Radę Parafialną o dopilnowanie powyższych poleceń.

Ogłaszam nr telefonu „Pomóżmy Seniorom” 22 505 11 11

Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty przy ołtarzu. Za dzisiejszą składkę z trzeciej niedzieli.

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Św .Judy Tadeusza 16- 30

Na wypominki zmarłych – całoroczne można składać w zakrystii.

Poświęcenie nowych nagrobków na cmentarzu dziś po Mszy św. o 11.00