30 XI -6 XII 2020r.

7.30 – +Czesław Mieszczak

ŚRODA – Msza św. do M.B. Nieustającej Pomocy
18.00 – 1. +Czesław Mieszczak i rodzice z obu stron
2. +Ks. Jerzy Leśko (od Margaretek)
3. +Jan i Stanisława Wandor, rodzice i rodzeństwo

7.30 – +Jarosław Dąbrowski

10.00 – Msza św. dla górników
18.00 – ++Czesław Mieszczak, Władysław Szymański, Andrzej Majkut, Stanisław Kamionka, Józef Spadek, Elżbieta Ficek, Klara Kijak, Maria Kuś, Zdzisław Żurek, Jadwiga Szłapa, Krzysztof Hrapkowicz, Józef Gawlik, Jarosław Dąbrowski, ks. Jerzy Leśko, Jan Dziwak

18.00 – +Jarosław Dąbrowski

9.00 – +Julianna i Michał Bogunia, Krystyna, Stanisław, Józef i Józefa Koim
16.00 – +Jadwiga Szłapa

Ogłoszenia PARAFIALNE na I Niedzielę adwentu

29 XI 2020r.

Dziś rozpoczyna się okres Adwentu i nowy rok liturgiczny.

PN. święto Św. Andrzeja apostoła
CZW. wspomnienie Św. Franciszka Ksawerego- kapłana
PIĄ. wspomnienie Św. Barbary- dziewicy i męczennicy. Jest to Dzień modlitw za bezrobotnych.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca

W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i za kapłanów

W Piątek – koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.00 prowadzą członkinie z grup różańcowych a po Mszy św. spotkanie dla grup Żywego Różańca. Na Mszy św. modlimy się za zmarłych którzy niedawno modlili się razem z nami w tym kościele.

W sobotę modlimy się do Niepokalanego Serca Maryi- od godz 17.00 do 18.00 przy wystawionym Najśw. sakramencie.

Ze spowiedzi można skorzystać w czwartek przed Mszą św. i w piątek od godz.16.30

W sobotę o 15.00 posługa sakramentalna u obłożnie chorych.

Proszę zgłosić chorych w zakrystii.

Otoczmy modlitwą lekarzy, pielęgniarki , ratowników medycznych. Narażają swoje zdrowie i życie. Codziennie odmówmy jakąś modlitwę w ich intencji o zdrowie dla nich i siłę w służbie chorym. Każdy z nas niech przestrzega zasad ochrony przed zarażeniem koronawirusem. W kościele przebywamy z zasłoniętymi ustami i nosem. Ze względu na restrykcje w naszym kościele może przebywać 25 osób a w drewnianym 15. Proszę Radę Parafialną o dopilnowanie zaleceń.

Ogłaszam nr telefonu „Pomóżmy Seniorom” 22 505 11 11

Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty przy ołtarzu. Za świecę Roratkę i wieniec adwentwy.

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Widokowa i Spacerowa

Świece Caritas na stół wigilijny można nabyć w zakrystii.