Ogłoszenia parafialne

INTENCJE MSZALNE

14- 20 XII 2020r.

PONIEDZIAŁEK
18.00 – +Andrzej Majkut

WTOREK
7.30 – +Andrzej Majkut

ŚRODA
18.00 – +Stanisław, Władysława Ćwiertnia i rodzice z obu stron

CZWARTEK
7.30 – +Jarosław Dąbrowski

PIĄTEK
18.00 – +Karol Wandor, Antoni i Aniela Matusiak, z rodz.
Wandorów, Matusiaków i Niedzielów

SOBOTA
18.00 – +Jadwiga Szłapa

NIEDZIELA
9.00 – ++Czesław Mieszczak, Władysław Szymański, Andrzej Majkut, Stanisław Kamionka, Józef Spadek, Elżbieta Ficek, Klara Kijak, Maria Kuś, Zdzisław Żurek, Jadwiga Szłapa, Krzysztof Hrapkowicz, Józef Gawlik, Jarosław Dąbrowski, ks. Jerzy Leśko, Jan Dziwak, Marian Kijak
11.00 – ZA PARAFIAN
16.00 – +Jarosław Dąbrowski
3 niedziela – składka na inwestycje w parafii

Ogłoszenia PARAFIALNE na III Niedzielę adwentu

13 XII 2020r.

Kalendarz Liturgiczny

PN. wspomnienie Św. Jan od Krzyża
CZW. rozpoczyna się druga część adwentu która bezpośrednio przygotowuje nas do świąt Bożego Narodzenia.

W środę, piątek i sobotę przypadają Kwartalne dni modlitw za rodziny.

Otoczmy modlitwą lekarzy, pielęgniarki , ratowników medycznych. Narażają swoje zdrowie i życie. Codziennie odmówmy jakąś modlitwę w ich intencji o zdrowie dla nich i siłę w służbie chorym. Każdy z nas niech przestrzega zasad ochrony przed zarażeniem koronawirusem. W kościele przebywamy z zasłoniętymi ustami i nosem. Ze względu na restrykcje w naszym kościele może przebywać 25 osób a w drewnianym 15. Proszę Radę Parafialną o dopilnowanie zaleceń.

Ogłaszam nr telefonu „Pomóżmy Seniorom” 22 505 11 11

Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty przy ołtarzu. Panom za pomoc w porządkowaniu terenu przy starym kościele. W następną sobotę kontynuujemy pace. Zapraszam mężczyzn do pomocy. Pracę rozpoczynamy o 9.00

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Słoneczna oraz Sosnowa. Wyznaczam dwie ulice w związku z przygotowaniem świątyni na święta Bożego Narodzenia.

Świece Caritas na stół wigilijny można nabyć w zakrystii.