Ogłoszenia parafialne

INTENCJE MSZALNE

11 – 17 I 2021r.

PONIEDZIAŁEK
18.00 – +Walenty Bogunia z rodzicami

WTOREK
7.30 – O zdrowie i bł. Boże dla Dorotki

ŚRODA
18.00 – +Jan Dziwak

CZWARTEK
7.30 – +Henryk Bryzik

PIĄTEK
18.00 – +Marian Kijak

SOBOTA
18.00 – +Genowefa i Stanisław Michałowscy

NIEDZIELA
9.00 – ++Józef Spadek, Elżbieta Ficek, Klara Kijak, Maria Kuś, Zdzisław Żurek, Jadwiga Szłapa, Krzysztof Hrapkowicz, Józef Gawlik, Jarosław Dąbrowski, ks. Jerzy Leśko, Jan Dziwak, Marian Kijak, Henryk Bryzik, Maria Zmilczak
11.00 – ZA PARAFIAN
16.00 – +Marian Kijak
3 niedziela – składka na inwestycje w parafii

Ogłoszenia PARAFIALNE na Niedzielę Chrztu Pańskiego

10 I 2021

Kalendarz Liturgiczny

Dziś święto Chrztu Pańskiego które kończy liturgiczny okres Bożego narodzenia.
CZW. obchodzimy Dzień migranta i uchodźcy
PIĄ. oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu z racji III piątku miesiąca.

Otoczmy modlitwą lekarzy, pielęgniarki , ratowników medycznych. Narażają swoje zdrowie i życie. Codziennie odmówmy jakąś modlitwę w ich intencji o zdrowie dla nich i siłę w służbie chorym. Każdy z nas niech przestrzega zasad ochrony przed zarażeniem koronawirusem. W kościele przebywamy z zasłoniętymi ustami i nosem. Ze względu na restrykcje w naszym kościele może przebywać 25 osób a w drewnianym 15. Proszę Radę Parafialną o dopilnowanie zaleceń.

Ogłaszam nr telefonu „Pomóżmy Seniorom” 22 505 11 11

Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty przy ołtarzu.

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul.Św. Barbary 12 – 45

Kolęda w tym roku odwołana. 

Dziś ukazał się nowy numer naszej gazety “Nidecki Dzwon” do nabycia przy wyjściu z kościoła. Polecam artykuły o inwestycjach w parafii oraz rozliczeniu z 2020 roku.

Pragnę serdecznie podziękować za ofiary składane panu kościelnemu, ministrantom i proboszczowi. Pan kościelny zamówił Mszę św. za ofiarodawców 24 stycznia o 16.00 Proboszcz w każdą niedzielę i święta o 11.00 sprawuje Mszę św. za wszystkie rodziny z naszej parafii.