21 – 27 XI 2022r.

Ogłoszenia PARAFIALNE na Niedzielę Chrystusa Króla Wszechświata

20 XI 2022r

Kalendarz Liturgiczny.

Dziś uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to Światowy Dzień Młodzieży oraz święto patronalne Akcji Katolickiej.

PN. wspomnienie Ofiarowanie N.M.Panny. Dziś obchodzi imieniny Ksiądz Biskup Janusz Zimniak. Pamiętamy o modlitwie o osobie Biskupa Seniora.

WT. wspomnienie św.Cecylii dziewicy i męczennicy

CZW. wspomnienie świętych męczenników narodu wietnamskiego Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy.

NIEDZ. Za tydzień rozpoczyna się adwent.

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom przy ul. Widokowa i Spacerowa.

Dziękuję za sprzątanie kościoła, Kwiaty przy ołtarzu. Za ofiary złożone na jadłodajnie dla ubogich. Dziękuje ks. Dziekan z Andrychowa. Dziś trzecia niedziela miesiąca- składka na wypłacenie fotowoltaiki. Dziękuję za prowadzenie nowenny do Chrystusa Króla Wszechświata.

W minionym tygodniu założono kurtyny na drzwiach bocznych kościoła i na zapleczu. Dziękuję za montaż i bezpłatne wykonanie panu Bartłomiejowi Góralczykowi (od Żaka) i panu Organiście. Zasłony przy drzwiach zapobiegną w przenikaniu zimna do wnętrza kościoła. Proszę o zamykanie drzwi przy wychodzeniu z kościoła.

Spotkanie młodzieży do bierzmowania dziś po Mszy św. o 9.00.

Spotkanie z dziećmi kl. III dziś po Mszy św. o 11.00