Ogłoszenia parafialne

INTENCJE MSZALNE

28 XI – 4 XII 2022r.

PONIEDZIAŁEK
18.00 – +Stanisław Bogunia

WTOREK
7.00 – +Stanisława Pytel

ŚRODA
18.00 – +Marian Koim

CZWARTEK
7.00 – +Czesław Mieszczak

PIĄTEK
18.00 – +Janina Szypuła, Maria Kowalczyk, Rozalia Pawlica, Tadeusz Świątek, Stanisław Studnicki, Anna Kruczała, Jolanta Duda, Jan Huczek, Joanna Bogunia, Leokadia Niedziela, Kazimierz Bizoń, Stanisława Pytel, Stanisław Bogunia, Marian Koim, Grzegorz Pałka

SOBOTA
10.00 – O bł. Boże dla Górników i ich rodzin
18.00 – +Franciszek i Dorota Wróbel i rodzice z obu stron

NIEDZIELA
9.00 – +Stanisław Bogunia
11.00 – ZA PARAFIAN

Ogłoszenia PARAFIALNE na I Niedzielę Adwentu

27 XI 2022r

Kalendarz Liturgiczny.

Dziś rozpoczyna się adwent. Na roraty zapraszam dzieci z lampionami.

ŚR. święto św. Andrzeja apostoła

SOB. wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, kapłana. Na Mszy św. o 10.00 czcimy św. Barbarę wraz z naszymi górnikami.

NIEDZ. Za tydzień składka na potrzeby diecezji.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca

W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i za kapłanów

W Piątek – koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.00 prowadzą członkinie z grup różańcowych a po Mszy św. spotkanie dla grup Żywego Różańca. Na Mszy św. modlimy się za zmarłych którzy niedawno modlili się razem nami w tym kościele.

W sobotę modlimy się do Niepokalanego Serca Maryi- od godz 17.00 do 18.00 przy wystawionym Najśw. Sakramencie.

Ze spowiedzi można skorzystać w czwartek przed Mszą św. i w piątek od godz.16.30

W sobotę od 15 godz. posługa sakramentalna u obłożnie chorych.

Proszę zgłosić chorych w zakrystii.

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom przy ul. Różanej.

Dziękuję za sprzątanie kościoła, Kwiaty przy ołtarzu. Za składkę z ubiegłej (trzeciej) niedzieli przeznaczona Na wypłacenie fotowotaiki. Dziękuję za zakup stuły do konfesjonału (ufundowana przez nasza parafiankę) i cyborium zakupione z ofiar składanych przez sprzątających kościół.

W nawie bocznej za ławką przy ścianie założone zostały cztery dodatkowe kaloryfery. Dziękuję za bezpłatny montaż panu Organiście oraz Bartłomiejowi Góralczykowi (od Żaka). Dokonali również naprawy paleniska w piecu centralnego ogrzewania w kościele. Są to kolejne inwestycje, które wykonali na chwałę Bożą, rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Proszę o zamykanie drzwi przy wychodzeniu z kościoła.