Ogłoszenia parafialne

INTENCJE MSZALNE

12 – 19 III 2023r.

PONIEDZIAŁEK
18.00 – +Władysław Jordanek i Julia Wróbel

WTOREK
7.30 – +Konstanty i Emilia Piwowarczyk, Irena i Józef Tatar

ŚRODA
18.00 – +Jan Pietras

CZWARTEK
7.30 – +Kazimierz Kania

PIĄTEK
18.00 – +Helena Siuda, Pelagia i Józef Majętniak, Emilia i
Konstanty Piwowarczyk

SOBOTA
18.00 – O zdrowie i bł. Boże dla ks. proboszcza (od służby kościelnej)

NIEDZIELA
9.00 – + Jan Huczek, Joanna Bogunia, Leokadia Niedziela, Kazimierz Bizoń, Stanisława Pytel, Stanisław Bogunia, Marian Koim, Grzegorz Pałka, Leokadia Szymańska, Kazimierz Kania, Jan Pietras, Władysława Pałka Benedykt XVI – papież ,Monika Kania, Stanisław Nogala, Marian Kruczek, Józefa Wandor, Stanisława Kasperek, Antonina Bogunia,
11.00 – ZA PARAFIAN
3 niedziela – składka na inwestycje w parafii

Ogłoszenia PARAFIALNE na III Niedzielę Wielkiego Postu

12 III 2023r

Droga Krzyżowa w każdy piątek o 17.30,

Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o 11.00,

Godzinki o Męce Pańskiej w niedzielę o 8.30.

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom przy ul. Św. Jana Pawła II 61 -86

Msze św. zajęte do miesiąca sierpnia.

Dziękuję za sprzątanie kościoła, za kwestę dla cierpiących z powodu wojny na Ukrainie.

Spotkanie z kandydatami do Bierzmowania w niedzielę za tydzień po Mszy św. o 9.00

Spotkanie z dziećmi kl.III w niedzielę za tydzień po Mszy św. o 11.00

Nowy numer gazety “Dzwon Nidecki” dostępny jest na stoliku gazetowym. Przedstawiono w niej spotkanie Rady Parafialnej, a także opis życiorysu św. Teresy, której wizerunek zawitał do naszej świątyni na kolejnym witrażu ufundowanym przez rodzinę Justyny i Bartłomieja Góralczyk z dziećmi (Berno Duże).

Rekolekcje wielkopostne odbędą się w dniach 26 – 29 marca 2023r. Plan rekolekcji w gablocie przed kościołem i w gazecie „Dzwon Nidecki”. Prozę rodziców dzieci przedszkolnych i zerówki by przyprowadzali swoje dzieci na spotkania rekolekcyjne. Rekolekcje poprowadzi ks. dr Wojciech Medwid z parafii św. Stanisława z Andrychowa.